şikayet Et
26 Şubat 2007 15:19  

pap
findik
11 yaşında
dişi

100.YIL HAYVAN BARINAGI
bu hayvan barınagında hayatına devam etmekte zorlanan bınlerce dostlarımız var onlara neden yardım etmıyoruz,havaların ıyıye gıttıgı su gunlerde ankarada bulunan uyelerımızle onları zıyarete gıtsek ne kaybederızkı hadı hep bırlıkte bır organızasyon yapalım en azından market mamalarından alalım ve kendı kopuslerımıze verdıgımız sevgının yarısını verıp gozlerının ıcının gulmesını saglayalım msjlarınızı onerılerınızı beklıyorum hepınıze sımdıden tesekkurler

Patile

Gelen Cevaplar
26 Şubat 2007 18:42

gazala
küba
5 yaşında
dişi

slm sanırım ankaralılardan bu konuyla ilgili pek ses soluk çıkmıycak bizde ist için böyle bişey konustuk ama lafta kaldı ben dahil umarsızca davrandık

Patile | Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Şubat 2007 19:33

pap
findik
11 yaşında
dişi

evet sanırım oyle her sey gıbı bu da lafta kalıcak gıbı gorunuyor ama ben hala bu konuda umıtlıyım:(bazen ınsanları anlamakta zorlanıyorum bırcok seye umursamazca para harcamayı bılıyoruz,ama cıddı bır konu olunca yan cızıyoruz.cok para harcayalım demıyorum kı market mamalarının 15 kg olanları en fazla 50 ytl,kendı kopuslerımıze verdıgımız sevgının hepsınıde ıstemıyorlar,sadece bıraz baslarının oksanması onları mutlu etmeye yeter ama anlayana!!!!!

26 Şubat 2007 19:50

peross
buddy
12 yaşında
erkek

sizde lafta kalmış olabilir ama bence projeler sonra hareketlenir.

26 Şubat 2007 19:50

slm arkadaşlar tam bende böyle bişey arıyodum ama ankaradaki barınağın yerini bilmiyorum ama böyle bir şey yaparsanız seve seve katılırım!ayrıca ben o köpeklerden bir tanesini sahiplenmek istiyorum buna imkan varmı acaba beni bu barınağın yeri konusunda aydınlatırsanız sevinirim şimdiden tşkler

26 Şubat 2007 20:27

pap
findik
11 yaşında
dişi

selam ankaradakı 100.yıl hayvan barınagı balgatta benımle bırlıkte sımdılık 2 kısıyız sahıplenmek ıcın hıcbır ucret talep etmıyorlar sadece barınaga yardım yapman ıcın tesvık edıyorlar ılgıne tesekkurler

26 Şubat 2007 20:36

patim
patisu
9 yaşında
dişi

Katılım olursa ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz bende gelmek isterim.Gelemesen bile mama alabilirim sanıyorum.Birde Pati'nin hastalığından kalan birsürü iğne ve ilaç ve antibiyotikli serumları var onları artık kullanmıyor Pati, götürebilirsem işe yarar mı?

26 Şubat 2007 20:44

pap
findik
11 yaşında
dişi

neden ıse yaramasın cok guzel bır teklıf sımdıden onların adına ben cok sevındım:)))katılım sayımızı bıraz arttıralım sızde cevrenıze haber verebılırsenız martda sayımız cogalmıs olursa 3haftada bu ısı bıtırelım

26 Şubat 2007 21:15

canlari...
alex
9 yaşında
erkek

bu konulardaa cokk zayıfızz.bu ıse bırr lıderr gerkırdıı esraa bunu ustlenmııss benn sakarydatyımm gelmemmm zorr ama maddıı yardımm edebılırımm seve seve.bonularaa degındıgınn ıcınn cokk tesekkurlerr .hadı herkess elınee vıcdanınaa koysunnn kucucukk bırrsuprızz yapalımmm onlaraaa

26 Şubat 2007 21:26

cakilzz...
çakıl
12 yaşında
erkek

Bir etkinlik kararlaştırıldığı zaman, bunu Pet Arkadaş ana sayfadan duyurular başlığı altında sürekli olarak duyururuz.

26 Şubat 2007 21:45

pap
findik
11 yaşında
dişi

cakıl bunu daha once gorusmustuk sakaryadan bıle maddı manevı destek gelıyor bunun ıcın bır duyuru yapalım 11mart pazar gunu gıdelım mamalarımı alıp sutlerımızı alıp onların yanında olalım

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

128 üye şu anda sitede. Ayrıca 824 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

©2005-2014 Petarkadaş (farscape, 25.0.100)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim