şikayet Et
11 Temmuz 2014 17:27  
yibo
yibo
tayyar
6 yaşında
erkek

Evcil hayvanlarla yaşayan anne ve babalar
Meraba arkadaşlar sitenin yeni halinden sonra handetanın açtığı konuyu bulamadım yeni konu açtım bir bebek gerçektende bu dünyadaki en güzel şeymiş bunu anne baba olduğunuzda anlayacaksınız ancak toplumumuzda bebek geldi evdeki kedi köpek dışarı anlayışı hal sürmekte hiç bir şey insanın evladından dha kıymetli olamaz ancak aşıları düzenli yapılan ve eğitimi terbiyesi verilmiş bir hayvan bebeğe hiç bir zarar vermez hatta o köpekle kediyle büyüyen çocuğun bağışıklığı daha kuvvetli olduğu gibi ruhsal ve psikolojik açıdanda mükemmel etkleri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır bir kedi bir köpek kuş balık beslemek insana merhameti sevgiyi paylaşmayı fedakarlığı öğretir bu nedenle dostlarımızı asla yarı yolda bırakmamıza gerek yok evcil hayvanlarımızın ve bebeklerimizin fotolarını burda paylaşalım akıllarında soru işareti olan anne baba adaylarınıda bilgilendirelim:)))

12 Temmuz 2014 06:29 tarihinde düzenlenmiş. | Patile (30 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
18 Aralık 2016 20:09
miraaa
miraaa
mira
5 yaşında
dişi

Ben foruma girmeyeli 1bucuk yildan fazla olmus konumuz hala guncel mi :) bebisler kopekler nasil ?

Patile | Alıntı Yaparak Cevapla   

19 Aralık 2016 09:21
yibo
yibo
tayyar
6 yaşında
erkek

Orijinalden alıntı: miraaa

Ben foruma girmeyeli 1bucuk yildan fazla olmus konumuz hala guncel mi :) bebisler kopekler nasil ?
Ben yeni fotolarını yükleyeceğim inşallahta frum çok durgun eskiler hep kayıp bende artık çok giremiyorum.

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.
----------------------------------------------

Patile (1 kişi bunu patiledi.) | Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

55 üye şu anda sitede. Ayrıca 1364 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar

©2005-2017 Petarkadaş (farscape, 18.0.119)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim