08 Haziran 2016 13:43   şikayet Et
panpo

Sitelerdeki kampanyalar
arkadaşlar bugüne özel adresemama da %15 indirim var 
zooplusta taste of the wild köpek mamasının fiyatı şahane

01 Temmuz 2016 09:30 tarihinde düzenlenmiş. | (3 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
06 Mayıs 2017 22:37
smog

yok mu indirim, ucuzluk, kampanya, fırsat...

dolar arttı, acana'ya veda etmek üzereyiz :)  sitenin bu bölümünü biraz canlandıralim :)

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

08 Mayıs 2017 18:17
ramon13

Orijinalden alıntı: 4pets1mom

Orijinalden alıntı: evansece

Orijinalden alıntı: ramon13

Orijinalden alıntı: ramon13

Orijinalden alıntı: astroo

Orijinalden alıntı: panpo

Orijinalden alıntı: panpo

hepsiburada da satıcısı hepsiburada olan ürünlerde %25

Son zamanlarda pasifica aldiniz mi? Stogum bitmek üzere internette pasifica yüzden 50-50 ve yuzde70-30 olarak 2 tane görünüyor. Yuzde 70-30 olanın protein degerlerini bulamadim yeni aldiysaniz bakabilir miyim

singles serisi olan pacfica pilcard da protein %31 regionals serisi yani bizim kullandığımızda protein %35 
diğer değerler için acananın orijinal sayfasına bakabilirsiniz
şu an eski seriden olan pacificayı kullanıyoruz uzun bir süre pacifica kullanmayacağız ancak kullanan arkadaşlar deneyimlerini anlatırlarsa sevinirim

Aa acananin sayfasi aklima gelmedi 😔 ben de acana lighta gecmeyi düşünüyorum kisirlastirdiktan sonra 2 kilo aldi gunde 2 saatten fazla yurumuyor yere oturuyor tembelliginden 1 2 ay lighti kullanacagim bakalim ise yarayacak mi

Egzersiz yasak olduğundan acana light kullanıyoruz. Dönüşümlü gidiyorum kilo kontrolü için 3 ay light kulandık şimdi grasslands ile devam ediyoruz . Yazın tekrar light ile devam edeceğiz. Astro hep çok aç olduğundan mamayı azaltmak eziyete dönüştü.. light bu problemi çözdü günlük yediğinden çok az azaltarak verdim =)

Vermem gerekenden az veriyorum pasificada ve sürekli ac korsan evde de sokakta da yerde bir sey var mi diye dolaniyor resmen, light 2 3 ayda umarim ise yarar yazin pasifica kullanmaya donmek istiyorum cunku

Ece yanlış hatırlamıyorsam Figen ablalar kilo kontrolü sağlayan bir ürün yapmışlardı ona baktın mı 

Ciddi misin 😨 hic dikkat etmedim ona bakayim siteye
Edit: bulamadim 

bende sitede bulamadım ama instagram sayfasında gördüğüme bayağı eminim. ya da kafayı yiyorum :)

Igde de bulamadim 😔 sinirli yapılmıştı sanirim 😔 light mamalar geldi zaten onlari kullanayim onlar bittikten sonra figen ablaya soracagim 😊
tombik bir cockeri zayiflatmisti figen abla gecenlerde paylasmisti ama o kopekte eklem sorunu vardi yuruyemiyordu eklem deskleyiciler sayesinde yürümeye baslayip zayiflamisti bi tek onu hatirliyorum ben :)

belki bende onu hatırlıyorumdur yada eklem destekleyicisi olarak kullanılan gelatine acai nin zayıflatma özelliğini kilo kontrol desteği olarak aklımda tutmuş olabilirim :) kusura bakmayın yanlış bilgilendirdim

Alıntı Yaparak Cevapla   

09 Mayıs 2017 13:28
panpo

petzimo da %30 hepsiburada da %20 adresemama da %10 :)

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

25 Haziran 2017 04:41
panpo

bayram süresince hızlı mamada %20 adresemama da %15

Alıntı Yaparak Cevapla   

12 Temmuz 2017 18:20
ramon13

zooplus da %18 indirim var

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Temmuz 2017 10:11
dobbybernard

Bu haftasonu hepsiburada'da %20 indirim vardı. Normalde zooplus'tan sorunsuz güzel alışveriş yapıyordum. Hepsiburada'dan da yıllardır farklı ürünler aldık, hiç sorun olmamıştı. Acana Grass Fed Lamb 496 tl'den 398 tl'ye düşmüştü. Bir adet aldım ve dün kargom geldi; Acana tavuklu yollamışlar 100 tl fiyat farkı var zaten, bizim oğlanın maması kalmadı, çok mağdur olduk. Bunu da gönderin iade alıyoruz dediler. Sabah yüklendik 17 kg'lık mamayı uğraş dur. Neyse dün gece zooplustan mama  siparişi verdik.Artık üç öğün farklı bişeyler ayarlayacağız.

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Temmuz 2017 13:44
panpo

Orijinalden alıntı: dobbybernard

Bu haftasonu hepsiburada'da %20 indirim vardı. Normalde zooplus'tan sorunsuz güzel alışveriş yapıyordum. Hepsiburada'dan da yıllardır farklı ürünler aldık, hiç sorun olmamıştı. Acana Grass Fed Lamb 496 tl'den 398 tl'ye düşmüştü. Bir adet aldım ve dün kargom geldi; Acana tavuklu yollamışlar 100 tl fiyat farkı var zaten, bizim oğlanın maması kalmadı, çok mağdur olduk. Bunu da gönderin iade alıyoruz dediler. Sabah yüklendik 17 kg'lık mamayı uğraş dur. Neyse dün gece zooplustan mama  siparişi verdik.Artık üç öğün farklı bişeyler ayarlayacağız.

hepsiburada da pet bölümü biraz sıkıntılı son kullanma tarihi veremiyorlar gönderim süresi çok uzuyor vs. vs. size tavsiyem n11 yada gittigidiyordan almanız zooplusa göre daha uygun fiyatlı

Alıntı Yaparak Cevapla   

29 Temmuz 2017 13:04
panpo

adresemama da royal canin ve proplanda %20

trendyolda pet kampanyası mevcut

Alıntı Yaparak Cevapla   

04 Ağustos 2017 15:09
panpo

markamama pazara kadar %15

Alıntı Yaparak Cevapla   

31 Ağustos 2017 13:15
panpo

bayram süresince hızlımama ve adresemama da %15

bu arada herkesin bayramı kutlu olsun

(3 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

23 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar