25 Mayıs 2013 02:50   şikayet Et
tawsi

Sarıyer Kısırkaya Rehabilitasyon Merkezi köpekleri satışı!
Uzun bir süre önce buraya birçok ilan vermiştim, ilanlar hala durmaktadır, ben sadece oraya gidip fotoğraf çeken ve mama yardımı yapan bir gönüllüyüm. Ailemle birlikte oradaki köpeklerin sahiplendirilmeleri için çok uğraştık, hiç de kolay olmadı ve hala da köpekleri sahiplendirmemek için direniyorlardı, yavru bir Golden'a talip çıktı ve almaya gittiğinde sürü ile kafeslerde olan yavru köpeklerin artık olmadığını söyledi ve zaten ilk gittiğimizden beri bu kadar yavru köpek nasıl olur diye düşünüyorduk. Sonuçta o yavru Golden ve pekçok arkadaşı bulunamadı ama Nesrin Çıtırık devreye girdi ve inandığımız Sarıyer Belediyesi'nin Kısırkaya Rehabilitasyon Merkezi Veterineri'nin yavru köpek satışı yaptığı ortaya çıktı. Şu an tüm bu sorumlular soruşturma geçirmektedir ama isimleri de hala müdürlük sayfasında durmaktadır. Bağışladığımız bir kamyonet mamalayı da satmışlarsa şaşırmam. İnsanların gözlerini iyiden ve doğrudan para bu kadar mı alır anlayamadık.. Sizlerden tek ricam lütfen orayı çalışma saatleri içinde arayıp randevu alın ve gidin, oradaki köpekleri lütfen kurtarın, şu an hangileri kaldı bilemiyorum ama o çaresizleri lütfen bu satıcıların eline bırakmayın. Sizi telefonda terslerlerse yılmayıp belediyeyi arayın ve ne olursa olsun oraya gidin, yoksa işte buyrun sonuçlarını görün, köpekleri vermemek için yırtınanlar, ziyaretçi kabul etmeyenler, burada köpek yok diyenlerin neler yaptığı ortaya çıkmıştır, umarım Sarıyer Belediye Başkanı bu hassas konu ile iyice ilgilenir ve orayı iyice halka açar, yoksa daha çok oylar kaybedilir..

25 Mayıs 2013 03:14 tarihinde düzenlenmiş. | (2 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
01 Haziran 2013 05:06
tawsi

BİR KİŞİ DAHA YAVRU BİR KÖPEĞİ SAHİPLENMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ KENDİSİNE DURUMU ANLATTIM AMA SUÇLU BEN OLDUM. BANA:


 "son yazdıklarınızı gördüm şimdi oraya cevp yazıp gitek isteyenlere mani olmamak için yazmıyım dedim belki golden almak içi gidip bi sokakka köpeği edinirler..
1. verdiğiniz numar doğru değil..kısırkayada telefon hattı yokmuş henüz.cep numaraarıyla irtibt kuruluyomuş.
2.vetrinerlik müdürlüğü yetkilisi barınakta cins köpek olmadığını hepsinin sokak köpeği olduğunu söyledi.
3.aynı gün istediğinizi köpeği alabilirisiniz ziyaret saatlerinde dendi.yani satış veya köpekleri vermek istememk gbi bi durum yok..
amacınız ne anlamadım??ortaya bişey atıyosanız ispatlarıyla aton birüsür insan heveslenmiş golden edinicem rot edinicem diye.ben size aradığımı bulamadıgım için kızmıyorum lütfen yanlış anlamayın ama insanları yanlış şekilde ynlendiriyosunuz ben yazmadan sz düzeltirseniz sevnirim!!!!

ŞEKLİNDE BİR YAZI YAZMIŞ AMA BURADAKİ BİNLERCE KİŞİ BİLİYOR Kİ BU KÖPEKLER İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM, TEK AMACIM SAHİPLENMELERİ VE ÖLÜM YASASI İÇİNDE ÖLÜP GİTMEMELERİYDİ. AMA ARTIK GERÇEKTEN YORULDUM. HEM ORADAKİ VETERİNERİN SATIŞ YAPTIĞI ÇIKTI, HEM DE SANKİ BENİM DEDİKLERİM YALANMIŞ GİBİ YORUMLANMAYA BAŞLANDI. O YÜZDEN KİM KÖPEK İSTİYORSA LÜTFEN BANA YAZMADAN GİDİP ORAYA BAKSIN. ORADA CİNS KÖPEK YOK DENİLİYOR AMA OLMAYAN CİNS YOK, FOTOĞRAFLARI BEN ÇEKTİM, HİÇ YAVRU YOK DENİYOR AMA SATIŞLARI YAPILDIĞI ORTAYA ÇIKTI Kİ SATILIRSA TABİ KALMAZ, YOKSA İNANILMAZ DERECEDE YAVRU KÖPEK VARDI, TELEFONU YOK DENMİŞ AMA SİZ SARIYER MÜDÜRLÜĞÜNÜ ARAYIP KISIRKAYA'YA ONLARCA GÖTÜRÜLÜYORSUNUZ YANİ TELEFON OLMAMA GİBİ BİRŞEY YOK, SAHİPLENMEYE GİDEN KİŞİLER BİLİR Kİ İLK GİDİŞİNİZDE ASLA KÖPEK VERİLMİYOR, HERKESİN 2. KEZ GİTTİĞİNİ BİLİYORUM. LÜTFEN BUNDAN SONRA BANA BİRŞEY DE SORMAYIN, BİR SEVAP YAPALIM DEDİK SUÇLU OLDUK, SORUN VARSA LÜTFEN BELEDİYE BAŞKANINA SORUN, BEN ÇOK SIKILDIM ARTIK.. BELEDİYE İLGİLENMİYOR BEN Mİ İLGİLENECEĞİM?

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

Şu anda gezen üye yok, üye olun! Ama 520 kişi sitede giriş yapmadan dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar