28 Temmuz 2013 00:57   şikayet Et
eniac67

Oğluşum kayıp ne olur yardım edin !
Bastet bu perşembe günü biz evde yokken kaçmış. camdaki sinek telini yırtmış ve çıkıp gitmiş..:(:(:( saat 11-12 civarı gittik evden saat 16 da geldiğimizde yoktu kimbilir kaçta çıktı giiti... heryeri aradım saatlerce ama yoktu döndüm eve dedim gelir belki geri. daha önce başıma hiç gelmedi ne yapacağımı bilmiyorum bana ne olur yardım edin..
MALTEPE ZÜMRÜTEVLER civarında kaybolmuştur...

27 Şubat 2015 19:58 tarihinde düzenlenmiş. | (22 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
14 Nisan 2014 23:51
berdush07

buldunuz mu cok kotu bı durum benım kedıde kayıp hala:S

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

23 Şubat 2015 19:11
eniac67

İlgilenen merak eden herkese duyurulur.. BASTET bulundu.. yaklaşık 5-6 ay evvel bulduk kendisini. Çalınmış kendisi sanırım çok tombul ve tüyleri pırıl pırıldı bulduğumuzda. Gayet sakin seslerden korkmuyordu. yani ne bileyim hani dışarıda yaşayan kedi sese falan duyarlı olur diye düşünüyorum . hiç tutmama bile gerek almadan yanım sıra yürüyerek geldi eve. Zamanında ne ödüller koyduk neler ettik çıkmadı. Kendi kendine çıkıverdi ortaya çok tuhaftı. Şuanda istinye de bahçeli bi evde sefa sürmekte kendileri. Baba da oldu ayrıca :) bu sitenin ne şifresini hatırlıyordum ne e mailimi. buldum sounda da yazmak nasip oldu. bilin istedim

(3 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Şubat 2015 00:47
profiler

ilani kaldirmanizda fayda var zira son sayfaya dikkat etmesem oğluma benzediginden üzülücektim yeteri kadar üzücü sey var . Allah bidaha ayirmasin. darisi diğer kayip olan canlarin basina. amin...

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

24 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar