05 Ocak 2014 18:50   şikayet Et
samim

Samim e benzer bir kedi odtü sunshn cafenin oralarda görülmüş
Ben oğlum yurt dışında olduğu için ödtüye gidemiyorum,  lütfen odtü  ye giden arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

09 Ağustos 2014 01:38 tarihinde düzenlenmiş. | (15 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
19 Ekim 2014 13:11
tutkummm

Hbr yok mu samimden daha

Alıntı Yaparak Cevapla   

23 Ekim 2014 00:10
samim

Orijinalden alıntı: tutkummm

Hbr yok mu samimden daha

Malesef yok

Alıntı Yaparak Cevapla   

02 Nisan 2015 13:49
samim

Hala yok 😢nasil ozledim bilseniz😢

Alıntı Yaparak Cevapla   

04 Nisan 2015 03:23
ilturk

Orijinalden alıntı: samim

Merhaba;
10 aylık dişi van kedim 4 gün önce kayboldu ve her tarafa ilanlar astım. Çarşamba günü çiğdem mahallesindeki Kolej Ayşeabla Okullarında çalışan birisi aradı ve kedime çok benzeyen bir kedinin okulda olduğunu söyledi. Bir hevesle gidip baktım ancak benim kedim değildi. Yalnız oradaki kedi sizin kedinize çok benziyordu. Merdivenin altına saklandığı için göz renklerini tam ayırt edemedim ama biri mavi biri yeşil gibiydi ve yüz yapısını, bakışlarını çok benzettim şuanda.  Uzun zamandır orayı mesken tuttuğunu söylediler. Yemekhanesi olması sanırım orada kalmasını sağlıyor. Uzun süre sonra sizleri kavuşturmak beni çok mutlu eder. Boşuna heveslenmenize neden olmak istemem ama oraya bir bakmanızı tavsiye ederim. Sonuçtan lütfen haberdar edin

(6 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Haziran 2015 10:48
kraal

umarım bulunur kedileriniz...

Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Temmuz 2015 16:11
tarcin67

Samim'den haber var mı?

Alıntı Yaparak Cevapla   

12 Temmuz 2015 22:30
samim

Mslesef yok😢

Alıntı Yaparak Cevapla   

06 Ağustos 2015 13:46
ufuk1

Orijinalden alıntı: ilturk

Merhaba;
10 aylık dişi van kedim 4 gün önce kayboldu ve her tarafa ilanlar astım. Çarşamba günü çiğdem mahallesindeki Kolej Ayşeabla Okullarında çalışan birisi aradı ve kedime çok benzeyen bir kedinin okulda olduğunu söyledi. Bir hevesle gidip baktım ancak benim kedim değildi. Yalnız oradaki kedi sizin kedinize çok benziyordu. Merdivenin altına saklandığı için göz renklerini tam ayırt edemedim ama biri mavi biri yeşil gibiydi ve yüz yapısını, bakışlarını çok benzettim şuanda.  Uzun zamandır orayı mesken tuttuğunu söylediler. Yemekhanesi olması sanırım orada kalmasını sağlıyor. Uzun süre sonra sizleri kavuşturmak beni çok mutlu eder. Boşuna heveslenmenize neden olmak istemem ama oraya bir bakmanızı tavsiye ederim. Sonuçtan lütfen haberdar edin

Bu kediye baktınız mı

Alıntı Yaparak Cevapla   

10 Ağustos 2015 21:19
samim

Orijinalden alıntı: selminn

Orijinalden alıntı: ilturk

Merhaba;

Bu kediye baktınız mı

Malesef bakamadim evden cikmam imkansizdi

Alıntı Yaparak Cevapla   

13 Ağustos 2015 14:33
ufuk1

Barınakta da van kedileri varmış Samime çok benziyolar. Bakmışmıydınız. Evden çıkıp bakmazsanız nasıl bulacaksınız :(

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

24 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar