24 Kasım 2018 16:49   şikayet Et
efekuzusu

Naturea Kedi Maması nasıl bir mama?
Arkadaşlar Merhabalar,

Naturea kedi maması kullananlar var mı? Nasıl bir mama? Kısırlaştırılmış erkek kedi için tavsiye edenlere rastladım internette gezinirken, fakat detay bir yorum göremedim..
Acaba denesem mi diyorum. Tow’da da kararsız kaldım. Onu da düşünüyorum. Şu an kullandığımız mama N&d tavuklu narlı düşük tahıllı.

Gelen Cevaplar
06 Aralık 2018 09:43
haylaztom

Kedi beğenmiyorsa başka mama almak mantıklı değil mi?

Alıntı Yaparak Cevapla   

05 Şubat 2019 22:20
efekuzusu

Orijinalden alıntı: haylaztom

Kedi beğenmiyorsa başka mama almak mantıklı değil mi?


Kedinin beğenmediğini söylemedim ki😀
Ama kedime kalsa hep yaş mama yer zaten kuru mama sevmiyor ama veterinerler de kuru mama diyor, valla bu mama işi bazen çok karışık oluyor her kafadan başka bir ses çıkıyor bir onu dinle bir bunu olmuyor en iyisi kendin birinde karar kılıp onu benimsemek ve o yolda gitmek yoksa çok karışıyor işler..

Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Şubat 2019 15:38
vdeniz

Merhaba,

Bugün bütün gün mama araştırması yaptım, naturea ve wildfield markalarında karar kıldım, ikisinin de içerikleri iyi görünüyor. Uzun zamandır kedim için n&d çeşitlerini dönüşümlü olarak kullanıyorum, bu kez naturea alacağım sanırım. Deneyimi olan birileri yazarsa çok iyi olur.

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

28 Şubat 2019 23:35
efekuzusu

Orijinalden alıntı: vdeniz

Merhaba,
Bugün bütün gün mama araştırması yaptım, naturea ve wildfield markalarında karar kıldım, ikisinin de içerikleri iyi görünüyor. Uzun zamandır kedim için n&d çeşitlerini dönüşümlü olarak kullanıyorum, bu kez naturea alacağım sanırım. Deneyimi olan birileri yazarsa çok iyi olur.Merhaba,

Ben de düşünmüştüm naturea fakat çok kararsız kaldım kullanan birine rastlamayınca da en son değişikliği N&D den Taste of the Wild’a yaptım. Kedim sevdi, N&D den pek farkı yok gibi, hatta tüyleri daha bir güzelleşti ipek gibi geliyor bana ama psikolojik de olabilir daha önce N&D’de de aynısını düşünmüştüm dönemsel bir güzellik geliyor belki ara sıra☺ Ben N&D’den de memnundum ilerde tekrar alabilirim, değişiklik nedenim kedin bir süre çok sık yaş mama yiyince kuru mamasını yememeye başladı ben de çözümü biraz tat değiştirip kuru mamaya ilgisini çekmek için yaptım. Şimdi haftada bir yaş mama veriyorum diğer zamanlar kuru mama. Tow’u da tavsiye ederim düşünebilirsiniz kaliteli bir mama. Tek sıkıntısı tat seçeneği yok kediler için sadece tek seçenek var, biraz daha çeşit getirseler Türkiye’ye daha güzel olacak:)

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Haziran 2019 15:20
vdeniz

Merhaba, ben naturea aldım, içerik iyi ama bizim kız beğenmedi, yavrularına vereyim dedim onlar da yemedi:( Başka mamayla karıştırıp kandırayım dedim, kanmadı köftehorlar:) arkadaşımın kedisine verdim, o da yememiş:)) nesini beğenmediler anlamadım

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

22 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar