17 Nisan 2018 01:05   şikayet Et
banadokunma

Doğum sonrası sürekli miyavlama
Kedim 1 gün önce doğum yaptı gayet sağlıklı bir şekilde. Yavruların durumları da şu an gayet iyi ve sağlıklılar fakat bir sorun var. Kedim doğum yaptığı günden itibaren sürekli miyavlıyor bir şeyler anlatmaya çalışıyor gibi sürekli durmadan miyavlıyor, yavruları bırakıp yanıma geliyor ve miyavlıyor sebebini çözemiyorum acaba bir şey mi var bu normal mi yoksa problem mi?

Gelen Cevaplar
17 Nisan 2018 01:06
banadokunma

Bunu yazdıktan hemen sonra bir yavruyu alıp gardobun içine taşıdı. Yavrunun şiddetle miyavlamasından fark ettim ve alıp diğerlerinin yanına koydum. Çok tereddütteyim problem ne olabilir?

Alıntı Yaparak Cevapla   

17 Nisan 2018 07:20
foxin

inanır mısınız aynı konuyu açıcaktım :) 1 hafta geçmesine rağmen bir aksilik mi oldu diye düşünüyordum bende sürekli miyavladığı için. eğer idrar yaparken miyavlama bağırma yoksa sıkıntı yoktur diye düşünüyorum ve doğumdan birkaç gün geçti yemesi falan normalse sizdede sıkıntı yoktur. yavruları sabit bir yerde tutun 1 kere taşısanız bile kokusu kalıyor sürekli dolanıyor benim kedi yavru burdamı diye ve miyavlıyor sürekli yani elinize alıp evde gezdirmeyin yuvasında dursun 2-3 gün içinde alışır kokusu sabitlenince. ben 1 kere salona götürdüm 1 saatliğine 3 gün başımı ağrıttı dolaplara girmeye çalıştı yavruları taşımaya çalıştı. korkuyor galiba zarar gelecek diye. birde sevince susuyor benim kedi ilgi istiyor galiba sabah uyandırmaya da başladı sevdirip gidiyor günün belirli zamanlarında. aklıma gelen bunlar


ek olarak yavruları yanında miyavlaması normal galiba emzirirken benimkide miyavlıyor gibi bir ses çıkarıyor 

şuan bunu yazarken miyavlıyordu sevince sustu 

17 Nisan 2018 07:25 tarihinde düzenlenmiş. | Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

8 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar