16 Aralık 2013 18:52   şikayet Et
kedidelisi87

Kedimin sırtındaki problem?

Arkadaşlar bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı?( en net fotoğraf buydu)
aşı olmaya gittiğimizde veterinerimize de danışacağım elbet fakat daha önce gitmemizi gerektiren önemli bir durum var mı buna benzer bir şey petinizde gördünüz mü:( müezzayı severken ensesinin 4-5 parmak altında soluna doğru bu yara var etrafının tüyleri dökülmüş kabuk gibi bir şeyin üzerinde de biraz tüy kalmış. Bu önceden de var mıydı hiç bir fikrim yok henüz fark ettim. Aşısını tam bu noktanın oralardan oldu acaba aşı yarası mıdır? o tüylerin döküldüğü yerden tüy çıkar mı bir daha? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim yardım edin lütfen :( şimdiden teşekkürler.

16 Aralık 2013 17:03 tarihinde düzenlenmiş. |

Gelen Cevaplar
16 Aralık 2013 18:59
kedidelisi87

fotoda parmağımda çıkmış daha rahat anlaşılması için etrafını çizdim

Alıntı Yaparak Cevapla   

16 Aralık 2013 19:02
kedidelisi87

Orijinalden alıntı: hayvansever2000

Büyük ihtimalle aşı yarasıdır. Şansınız varsa aşılarını başka taraflardan yaptırınız orası bir süre sonra tüyçıkarmaya başlar. Yada bazı hastalıklar ortaya çıkacak olabilir. Bir veterinize danışın aşıya gittiğinizde ama eğer başka bölgelerde de fark ederseniz çok geçmeden gidin.şimdilik sadece orrda umarım başka yerde çıkmaz zaten bence de büyük ihtimalle aşı yarası çünkü vet. tam oradan vurdu kist aşısını.kesinlikle sorucam,cevabınız için teşekkürler.

Alıntı Yaparak Cevapla   

16 Aralık 2013 19:09
eclipsea

bizim kızında aynı yerde yarası var.. hatta geçenlerde kaşırken oradan fındık büyülüğünde deriyi koparmış.. giysi giyd,rmek zordunda kaldım sürekli kaşıyıp yara yapıyor orasını.. büyüme aşamasında olduğu için arada çıkartıyorum giysisini.. 

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

12 üye şu anda sitede. Ayrıca 1361 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar