15 Ekim 2013 22:14   şikayet Et
ramboramadan

2. kedi sahiplenmek?
Kedimizin yanına bir kedi daha almayı düşünüyoruz. Ben siyam kedisi aliyim diyorum alsam iyi olurmu yoksa farklı bir tür mü alıyım.2. kedi almak iyi olurmu ?kavga falan ederlermi ?

15 Ekim 2013 21:27 tarihinde düzenlenmiş. | (1 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
16 Ekim 2013 18:27
kayakapsis

Kediniz 3 aylık rahatlıkla ikinci kediye alışır karakterinde dominatlık bile olsa... Kavga ederler mutlaka doğa kanunu.Sonra alışırlar, planlı alacaksanız yaşı yaşına uygun bakabilirsiniz.Dişi kedinin yanına erkek kedi fena olmaz.İki dişi ise epey kavga ederler gibime geliyor.
Nasıl bir cins alacağınız size kalmış cins kedilerin genetik rahatsızlıklarını göz önüne alarak daha kolay hastalanabileceklerini düşünerek alın. İkinci kedinin parazit tedavisini yapmadan veterinere muayene ettirmeden hemen karşılaştırmayın. İlk 3-4 gün birbirlerini görmesinler kokularına alışsınlar daga sonraki haftalarda alışma şiddetli kavgalardan sonra aniden oluşur.

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

21 Ekim 2013 17:54
ilkeda

ikinci kedi kesinlikle çok doğru bi karar ,emin olun hiç pişman olmazsınız hele birbirleriyle oyun oynadıklarını ne kadar mutlu oldukları görünce .benim iki oğlum var biri 3 diğeri 7 aylık arada kavgaları olsada çok çok mutlular size de gönül rahatlığıyla ikinci kediyi tavsiye ederim.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

1 üye şu anda sitede. Ayrıca 450 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar