29 Mart 2017 13:30   şikayet Et
cakilbymk

Felicia 15 kg Somonlu Yetişkin Köpek Maması Nasıl?
Bu ilanda geçen mama nasıl bir mamadır değerleri:Kurutulmuş Somon Proteini (%32), Baldo Pirinç, Mısır, Somon Yağı (%6), Bezelye, Hamsi Unu (%5), Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu.

Köpeğime mama seçiminde zorlanıyorum üst düzey mamaların fiyatları çok arttığı için artık alamıyorum düşük kalite mamalar ise kalitesiz ve tüy dökümü, alerji gibi sorunlar çıkarıyor o yüzden kullanmıyorum bu konu hakkında bana yardım edebilecek orta seviye mama arıyorum 100-180 tl arası 15 kg mama tercihleriniz önerecekleriniz nelerdir tavuklu mama alerji yapıyor o yüzden kuzulu, somonlu mamalar önerirseniz sevinirim. Eğer bu mamayı önerirseniz bundan kullanacağım.

Gelen Cevaplar
30 Mart 2017 01:32
hoppala

Sorduğunuz mamanın içeriği kötü. Çeşitli tahıllar mevcut. Yüksek miktarda pirinç ve mısır içeriyor. Hamsi unu, hamsi yağını ve diğerlerini saymama gerek bile yok. Ayrıca örneğin tavuk proteini ayrı, tavuk eti ayrı bir şeydir. Hem içerik hem fiyat bakımından önerebileceğim tek mama Petcurean Go olur. İçerik bakımından da köpeğiniz için en uygunu bu gözüküyor.


Alıntı Yaparak Cevapla   

30 Mart 2017 01:47
cakilbymk

Teşekkür ederim kafamda çok soru işareti vardı mama ile ilgili içerik ve analiz değerlerinden de pek anlamıyorum fiyatına aldanıp alacaktım az daha çok sağolun dediğiniz mamayı ilk defa gördüm biraz daha araştırayım başka öneri gelmezse onu alırım.

Alıntı Yaparak Cevapla   

30 Mart 2017 02:30
asos54

İçeriğine dikkat ederseniz Bonacibo ile aynı,Yani Temizmama Fabrikalarında Fason olarak üretilen bir mama markası.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

21 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar