14 Aralık 2015 18:33   şikayet Et
burakubrayil...

Hamile Fransız Bulldog
Dişi fransız bulldog um tahminen hamile. Tam 23 gün önce çiftleşme gerçekleşti. Biraz iştahsız. Ara ara yemek yerken kusuyor. Brit care Premium kuzu etli tahılsız mama kullanıyorum. Ek olarak makarna, ton balığı, yoğurt gibi besinleri manasıyla karıştırarak veriyorum. Sadece onları yiyor mamayı bırakıyor. İştahsızlık ve kusma normal mi, Hamile olduğu için mi böyle? Teşhis için erken olduğu için veterinere götürmedim. Ama karnında ve memelerinde şişme var. Ek olarak vitamin ya da başka bir şey vermeme gerek var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.. Teşekkürler!! 😊

Gelen Cevaplar
14 Aralık 2015 18:50
yibo

İştahsızlıktan ziyade verdiğiniz ton blığı ve makarna anında mısırgevreği olarak gördüğü mamayı bırakıp açlık grevi yapmasına neden olur.Bunun dışında doğuma yakın iştahsızlık gözlenir .


----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.
----------------------------------------------

Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Ocak 2016 00:46
burakubrayil...

köpeğimin akıntısı başlayalı 6 saat oldu. daha yavru gelmedi. şuan kan renginde akıntı var ara ara..  sizce normal mi? iki veterinerim var biri sezeryan yapalım dedi. diğeri bekleyin sıkıntı yok dedi. sizce ne yapmalıyım? sezeryan 800tl. fiyat normal mi? 

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

26 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar