02 Ekim 2017 19:49   şikayet Et
uncletuti

Mama Konusunda Kararsız Kaldım
Marco'ya en uygun mamayı bulmak için şimdiye kadar sırasıyla Hill's, Advance, ProPlan mamalarını denedim. Hali hazırda proplan somonlu küçük ırk yavru köpek maması kullanıyorum. Elimde de açılmamış bir paket royal canin mini junior mama var. Ancak bu mama konusunu adam akıllı araştırdıktan sonra bunların yeterli mamalar olmadığını fark ettim. Proplan bitmek üzere royal canin de hesaplarıma göre 3 haftada bitecek. Öncelikle malesef orijen kullanmaya bütçem el vermiyor. Hem cebime uygun hem de içerik olarak beni tatmin eden mamalar arasından seçim yapmama tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Seçeneklerim:
1- N&D Mini Puppy Düşük Tahıllı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli 
2- Acana Classics Wild Coast (Her ırk ve yaşam evresi için olan seriden)
3- Acana Heritage Puppy Junior (Bunun da sadece tavuklu olması canımı sıktı)

Bu mamaları deneyen ya da bilgi sahibi olan arkadaşlar fikir verirlerse çok sevinirim. Bu fiyatlara yakın başka mama tavsiyeleriniz olursa onlara da sonuna kadar açığım.

Edit: Forumdan kaynaklanan sebeplerle pet bilgileri gitmiş. Marco 4 ay 1 haftalık erkek bir pug ve şu an 5 kilo 100 gram civarı.

02 Ekim 2017 18:50 tarihinde düzenlenmiş. |

Gelen Cevaplar
03 Ekim 2017 03:08
asos54

N&D düşük tahıllı oldukça iyi bir tercih olur.

Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Ekim 2017 13:50
loverpirate

Çok sık mama değişimi yapmışsınız.. en kısa sürede nihai karara varmanı şiddetle tavsiye ediyorum.. En güzelini yapmışsınız aslında. Hangi marka yavrunuzu mutlu ettiye ona devam edebiilirsiniz.. Veterinere de danışarak fikir sahibi olursunuz.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

1 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar