02 Şubat 2017 21:47   şikayet Et
silaa14

mama yemiyor acill yardım
merhabalar , köpeğimi henüz yeni sahiplendim ve ilk gün biraz mama yedi daha sonrasında bir sey yemiyor diye 3 gün boyunca tavuk etiyle beslemeye başladım fakat tüy dökmeye ve kokmaya başladı sonrasında mama yemeye alıştırmaya çalışıyorum fakat bugün hiç bir sey yemedi ne yapmalıyım sizce yardımcı olabilir misiniz ?

Gelen Cevaplar
02 Şubat 2017 22:18
mcetin

Mamasına yoğurt karıştırmayı denediniz mi? Benim böyle sorunum olmadı ama birçok kişinin sorunu böyle çözdüğünü okudum. Denemekte yarar var.

Alıntı Yaparak Cevapla   

02 Şubat 2017 22:21
mcetin

Şimdi okudum diğer konuda goody mama çöp,(ve öylede kokar) yemez tabiki de. Size tavsiyem mama değiştirmeniz. Eğer maddi olarak sıkıntıdaysanız temizmama mamalarından(bonacibo) alabilirsiniz.

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Şubat 2017 18:43
silaa14

çok teşekkür ederim yarın mamayı değiştirip birde öyle deneyeceğim eğer yemezse sizin tavsiye ettiğiniz yöntemi uygulayacağım :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Şubat 2017 18:45
silaa14

Orijinalden alıntı: mcetin

Şimdi okudum diğer konuda goody mama çöp,(ve öylede kokar) yemez tabiki de. Size tavsiyem mama değiştirmeniz. Eğer maddi olarak sıkıntıdaysanız temizmama mamalarından(bonacibo) alabilirsiniz.temizmama mamalarını nereden temin edebilrm acaba ?

Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Şubat 2017 23:55
mcetin

Orijinalden alıntı: silaa14

Orijinalden alıntı: mcetin

Şimdi okudum diğer konuda goody mama çöp,(ve öylede kokar) yemez tabiki de. Size tavsiyem mama değiştirmeniz. Eğer maddi olarak sıkıntıdaysanız temizmama mamalarından(bonacibo) alabilirsiniz.temizmama mamalarını nereden temin edebilrm acaba ?temizmama.com

Alıntı Yaparak Cevapla   

04 Şubat 2017 18:59
silaa14

köpeğim 3 buçuk yaşında bugün mamayı değiştrdik azıcık yedi umarım yemeye devam eder . mama yemeyince bnde evde besliyorum sanırım beklenti içinde olduğu için mamayı yemiyor

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

15 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar