09 Ekim 2016 09:39   şikayet Et
gktrkgms

Pug'ın ilk günü ve mama sorunu
2 aylık bir pug yavrusu aldık. Eve geldiğinde oldukça hiperaktifti yatağına ve bize çok kolay alışmıştı her yerimizi yalıyordu topuyla ve peluşuyla oynuyordu. Ama bir türlü yemek yemiyor. Eve geldiğinde sanırım çok hareketli olduğu için midesi bulandı ve 1 er saat aralıklarla 3 kere mama kustu. Mama verdiğimizde (royal canin x small junior) hiç yemedi ama su içti. Sonra mama kabını kaldırdık 1,5 saat sonra tekrar verdik. bu sefer oyunlarla falan biraz da olsa yedi. Gece yatarken kaldırdık. Sabah olduğunda tekrar verdik ve bu saate kadar gene yemedi. 

Yemek yemediği halde 3 kere çiş bu sabah da kakasını yaptı. Tuvaleti için sprey verdiler gazetenin üstüne sıkıp koklatıyoruz ama gene de onun üstüne yapmıyor. Oyun oynarken yapıyor genelde.

Onun dışında oynarken beni özellikle çok yalıyor yüzümü ve saçlarımı. Ayrıca parmaklarımı dişliyor.Bir sorun olur mu ne önerirsiniz?

Gelen Cevaplar
09 Ekim 2016 22:57
asos54

Pug lar yalamayı oldukça seven sevimli ve oyuncu köpeklerdir.Ancak iyi bir mama ile başlamamışsınız.Wildfield,Orijen PupyiN%D ve Acana marka mamaları deneyin.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

34 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar