18 Nisan 2018 22:00   şikayet Et
ttarcinn1

Arkadaşlar lütfen cevap verin 😞
Köpeğim 5 buçuk aylık. Dişi ve çok hırçın sürekli üzerimize atlıyor ısırmaya çalışıyor belki oyun istiyor bilmiyorum ama bu durumu nasıl düzeltebiliriz

Gelen Cevaplar
18 Nisan 2018 23:09
zibityus

seni öldürmek istediğini zannetmiyorum

hayır ı öğret gerisi kolay

18 Nisan 2018 23:10 tarihinde düzenlenmiş. | Alıntı Yaparak Cevapla   

19 Nisan 2018 01:09
thelatte

aynı sorun bendede var hayırı bilmesine rağmen devam ediyor çözüm bilen beni de etiketlesin

Alıntı Yaparak Cevapla   

27 Nisan 2018 15:53
ttarcinn1

Defalarca kez hayır diyorum tuttumu bırakmıyor dikkatini başka yöne çekemiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla   

28 Mayıs 2018 16:05
zibityus

Orijinalden alıntı: ttarcinn1

Defalarca kez hayır diyorum tuttumu bırakmıyor dikkatini başka yöne çekemiyorum

defalarca kez hayir demen onemli degil hayir i ogretmeden once aferin i ogretmelisin once aferin ogrenirse onu psikolojisi daha saglikli olacaktir bi cok dikkat etmen gereken husus var internetten youtube dan arastir nasil ogretildigini nelere dikkat edildigini sonra ogrendiginden emin oldugunda uygulamaya calis en fazla 2 gunde ogrenir eger 1 yasindan kucuk ise

Alıntı Yaparak Cevapla   

28 Mayıs 2018 16:08
ttarcinn1

Evet 1 yaşından küçük teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla   

29 Mayıs 2018 02:23
canecorso349...

Enerjisini almaya çalışın... Uzun yürüyüşler ve uzun uzun oyunlar... Sizi çok rahatsız ediyorsa ısırmalı oyunlardan uzak durun. Dişleri için kemik en ideal oyalama yöntemi, kasaplara saldırın :) Büyük kemik yakaladınız mı atın önüne kemirip dursun :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

29 Mayıs 2018 23:24
thelatte

Orijinalden alıntı: canecorso3490

Enerjisini almaya çalışın... Uzun yürüyüşler ve uzun uzun oyunlar... Sizi çok rahatsız ediyorsa ısırmalı oyunlardan uzak durun. Dişleri için kemik en ideal oyalama yöntemi, kasaplara saldırın :) Büyük kemik yakaladınız mı atın önüne kemirip dursun :)

ben kemik vermekten çok korkuyorum ya boğazına takılsa falan. tavuk kemiği verme diyolar hatta. ne kemiği verebilirim bide kırılmaz dimi valla öyle kemiriyor ki güvenemiyorum :D

Alıntı Yaparak Cevapla   

30 Mayıs 2018 01:37
likathedutch

Orijinalden alıntı: thelatte

ben kemik vermekten çok korkuyorum ya boğazına takılsa falan. tavuk kemiği verme diyolar hatta. ne kemiği verebilirim bide kırılmaz dimi valla öyle kemiriyor ki güvenemiyorum :D

Acikcasi kopeginizin o kadar guclu isirabilicegini sanmiyorum:D ama her ihtimale karsi petshoplarda satilan plastik kemiklerden alabilirsiniz veya kemik seklinde vitaminler var isirip kiramiyo ama emin olun 3 saat boyunca emiyor onu anca oyle bitirebiliyor:D

Alıntı Yaparak Cevapla   

30 Mayıs 2018 02:57
thelatte

Orijinalden alıntı: likathedutch

Acikcasi kopeginizin o kadar guclu isirabilicegini sanmiyorum:D ama her ihtimale karsi petshoplarda satilan plastik kemiklerden alabilirsiniz veya kemik seklinde vitaminler var isirip kiramiyo ama emin olun 3 saat boyunca emiyor onu anca oyle bitirebiliyor:D

adı ne onların ne diyerek bulabilirim? yani ben de o kadar güçlü ısırabileceğini düşünmezdim ama 3-4 tane tenis topunu parçalamakla kalmayıp mideye indirdi :D bide terrier (sözde)
tabi onu sindiremeyip her defasında kustu :))

Alıntı Yaparak Cevapla   

31 Mayıs 2018 10:17
likathedutch

Orijinalden alıntı: likathedutch

adı ne onların ne diyerek bulabilirim? yani ben de o kadar güçlü ısırabileceğini düşünmezdim ama 3-4 tane tenis topunu parçalamakla kalmayıp mideye indirdi :D bide terrier (sözde)
tabi onu sindiremeyip her defasında kustu :))

Adini hic bilmiyorum malesef ya ama vitamin kemigi derseniz bulucaginizi tahmin ediyorum migrosta bile vardi:D terrierler oyle ya cok hircinlar sosyallestirdinizmi hic tepkisi nasil digerlerine

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

33 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar