16 Aralık 2016 20:32   şikayet Et
smgates

Aşırı havlıyor
Arkadaşlar 1 yaşında golden cinsi oğlum çok havlıyor alt komşunun 1 yaşında bebeği var kadıncağız ağlayarak kapıya geldi artık dayanamıyorum 1yaşında çocuk gece birde uyuyup 6 da uyanırmı allah için diyor haklıda plastik ağızlık aldım patileriyle çıkarması 10 saniye sürmedi çelik filan ağızlıkları zaten golden diyince adam resmen kovdu beni sus hayır diyince daha çok havlıyor zaten bi akıl verirmisiniz

17 Aralık 2016 21:43 tarihinde düzenlenmiş. |

Gelen Cevaplar
27 Aralık 2016 03:27
luckyfuya

Benimde 4 aylık bir chıhuahuam var. Işık kapalı olduğunda uyuması için alıştırdım fakat sitede diğer köpeklerin sesini duyup geceleri ulumaya hatta boyundan büyük havlamaya başladı. Köpeğinize uygun bir şekilde nasıl ceza verirsiniz bilmiyorum ama ben gece havlandığında , 2 dakika banyodaki aynanın önüne koymaya başladım ( daha önceleri de oraya çok sık bakarak havladığını gördüğüm için ) bir nevi tatlı ceza. Israrla her havladığnda saat kaç olursa olsun yaptım bunu. Şimdi geceleri ulumuyoruz , gündüz çıldırıyoruz :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

27 Aralık 2016 22:54
serdar67

Neye havladigi onemli oyunmu istiyor sizden birsey mi istiyor yoksa disaridaki sese mi havliyor bunu bilirsen havladiginda ceza verebilirsin tabiki havlayacak samoyedim evin kapisina dogru havliyodu yanina cagiriyo bizi bende gittim ve ensesinden tutup kulubesine soktum kapisini da kapattim 5 dk sonra cikardim eve girdim yine havladi ben aynisini yine yaptim ve havlamayi kesti artik inanin o sebepten havlamiyo 2 ceza anlamasina yetti sizde deneyin zor durum insallah duzelir.

Alıntı Yaparak Cevapla   

28 Aralık 2016 18:46
wafer

Hiç havlama problemi yaşamadım ancak gezmeye çıkarken bazen heyecan yapıyor ve havlıyor sesi de gür apartman inliyor susturmak için bende yüksek tonla hayır hayır diyip durduğumda o sesini daha da yükseltiyor.

Ben ne kadar sakince şşş kızım yapma dersem o kadar sesi kısık havlıyor. Dene istersen.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

35 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar