03 Ocak 2016 13:47   şikayet Et
ozkanayhan

Ciş pedimi yoksa Çim Köpek Tuvaleti mi?
Çiş pedimi yoksa yapay çim köpek tuvalettimi
Çiş pedi
Çim köpek tuvaleti

Arkadaşlar merhaba yavru köpeğime eğitim verirken çiş pedi kullanıyorum lafkin geçen internette dolanırken çim köpek tuvaleti diye bir şeye denk geldim. üstündeki çimi yıkana biliyormuş ne kadar streil olur bilmiyorum kullanan arkadaşlarım varsa fikir verirlermi ?

Nette gördüğüm çim tuvalet http://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/buyuk-kopek-tuvaleti-seyyar-cim-kopek-tuvaleti-198718555 bu

(1 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
03 Ocak 2016 17:42
moon1998

köpeğimi yetişkin ve wc eğitimli sahiplendiğimden  için tam bir şey diyemem ama   gazete pek kullanışlı olmaz fikrimce hem bir kaç kat koyman lazım koysan bile pek emiçi olmaz  ama ugodog köpek tuvaletlerini önerebilirim çok kullanışlı duruyor.

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Ocak 2016 17:52
moon1998

Orijinalden alıntı: korayeva

Evet emici degil . Biz kullanilmayan alaturka tuvalrti yaptik odasini 3-4 kat koyuyoruz gazeteyi bi kac cisten sonra degistirirken gazeteyi mermeri kendi camasir sulu paspasi ile temizliyorum . kedi kumluklarinin konuldugu plastik kaplarin icinede konulabilir gazete .

birde bu basettiginiz ugodog falan onlari ben bilmiuorum nedir onlar
 
google dan araştır gerçekten çok pratik bir şey gibi duruyor.

Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Ocak 2016 19:01
kopu

Biz de ugodog değil ama çimli köpek tuvaletinden kullanıyoruz. Çim sabit olmadığı için birkaç kere çimi koparıp kemirmeye çalıştı ancak asıl sorun ne kadar temizlersek de çim bir süre sonra çok ağır koku yapmaya başladı ancak açık havada kurutunca geçiyordu bu havada da pek mümkün olmadığı için çimi kaldırdık üstünden artık yerine yapmaya alışmıştı zaten. Bir süredir de böyle kullanıyoruz daha memnunuz ancak biz sadece çiş için kullanıyoruz. Dışkısını temizlemek biraz daha zor olabilir o deliklerden diye düşünüyorum.

Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Ocak 2016 20:28
ozkanayhan

Biraz daha araştırdım Arkadaşların önerdiği gibi ugodog a da baktım lakin satışları yokmuş sahibinden.com daki ilanınıda kapatmışlar. bende ugodogun pratikliğinden sonra çimden vazgeçtim yerine temizlemesi daha kolay olan Dr. sacchi köpek tuvaleti 70 cm lik den aldım daha pratik ve kullanışli geldi bana umarım pişman olmam ürün elime geçince kullanımdan sonra tekrar düşüncelerimi yazarım.

syg.

Alıntı Yaparak Cevapla   

04 Ocak 2016 06:53
piggymachito

Biz bebekler icin olan yada  yatalak hastalarin yatak altklarina serilen emici pedlerden kullaniyoruz . Sızıntı , koku yok , yıkama temizleme derdi yok . Çişle beraber kokuyu da bir nebze hapsediyor . Köpeğin ayakları bile ıslanmıyor üstüne bassa. Gayet memnunum . Tavsiye ederim

04 Ocak 2016 06:00 tarihinde düzenlenmiş. | (1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

04 Ocak 2016 23:01
ozkanayhan

bezler biraz daha pahalı oluyor 10 tanesi 10-15 tl civarı günlük min. 1 adt pet kullanılıyor

Alıntı Yaparak Cevapla   

06 Ocak 2016 02:58
ozkanayhan

ürün bugün elime ulaştı kullanışlı bir şeye benziyor ızgara ile alt taban arasında 1 2 cm kadar mesafe  var benim Ares daha 2 aylık ped e alıştı fakat buna alışmamız sanırım biraz zaman alacak. şimdilik yine bunun üstüne ped koydum bir kaç güne çıkartırım pedi de 

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

12 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar