27 Mayıs 2018 19:18   şikayet Et
serdarogunck...

Çok önemli yorumlarınızı bekliyorum
Merhaba ben 1 hafta önce golden bir köpek sahiplendirdim köpek 1 yaşında hep bahçede bakışmış biz ev oramında bakıyoruz köpek beden dili okudum izlenimlerime baktığımda evde mutsuz bir köpek oluyor ne zaman dısarı cıksa beden dili onun mutlu olduğu belli ediyor , ne yapmam gerek onun mutluluğunu düşünerek onu bahçeli bir aileye mi sahiplendirsem diye düşünüyorum ?

Gelen Cevaplar
27 Mayıs 2018 22:08
serdarogunck...

Lütfen cevap verin

Alıntı Yaparak Cevapla   

27 Mayıs 2018 23:29
kesskek

Eğer zamanınız varsa onunla daha çok vakit geçirin dışarıda gezdirerek onu biraz yormaya çalısın

Alıntı Yaparak Cevapla   

28 Mayıs 2018 13:48
daffy3004

Yeterli vakti ayırdığınızda yeterince oynayıp ilgi gösterdiğinizde alısır.biraz zaman tanımak gerek.Hele ki golden lar cok uyumlu hayvanlardır. he hayvanı alıp günde yarım saat dısarıyla karsılaştırıyorsanız ve ayırabileceğiniz vakit günde yarım 1 saat kadarsa sahiplendirmeniz en doğrusu .

Alıntı Yaparak Cevapla   

11 Haziran 2018 20:26
kbetuly

Merhaba benim de 7,5 aylık golden bir kızım var bahçede yaşıyor. Kışın banyo için eve getiriyordum iyice kuruyana kadar da çıkartmıyordum. Evde olmaktan inanılmaz nefret ediyordu sonra bahçeye çıkarttığımda alıştığı bildiği yerde daha mutlu oluyor. Şimdi tatile çıkacağız kulübesini yanımızda götüremeyeceğiz mecbur eve sokacağım şimdiden kara yas kara pus bunu düşünüyorum. Demem o ki alışkanlıklarından kolay vazgeçmeyecektir. Hem siz bunalacaksınız hem o mutsuz olacak. Ne kadar gezdirirseniz gezdirin zor. Benim ki en az 2 saat Çimen’lerde yuvarlanmasa rahat edemiyor. Bahçe kocaman bir alan ve onun yaşam alanı bunun farkında sınırları Yok özgür.

Alıntı Yaparak Cevapla   

17 Haziran 2018 19:58
dogi2017

Umarım yavrunuz alışmıştır, bende 1 senedir bahçede sokö bakıyorum , 1.5 yaşında kışın bir gün soğukta ıslanmıştı üzüldüm eve soktum kuruttum yumuşak yer hazırladım kurduğunda sıcağında görünce uyur diye, 1 saat tutamadım , yan bahçedeki köpekler havladıkça duydukça delirdi, çıkmak için delirdi , bir sürede seslendiğimde gelmedi yine eve alıcam diye. Alıştıkları düzeni bozmak çok zor umarım alışır 🙏

Alıntı Yaparak Cevapla   

17 Haziran 2018 20:13
barinakci

Merhaba,


Cevap verin demişsiniz insanlar cevap vermişler.

Siz de cevap verin ' köpeği ne yaptınız''?

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

41 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar