22 Kasım 2011 03:00   şikayet Et
lizammm

Köpeğim Ve Huylari
Köpeğim Tuvalet Eğitimini Unuttu Gözümün içine baka baka yapiyor bazen bazende öyle gizliyorki.. bu 1. vakamız.

2.Si Çok Oyunu Sevdiği İçin Koştuğumda Hemen Bakti Yakalayamiyor Ağliya ağliya geliyor doğal olarakta bekliyorum biraz sevgi gösterip yalayip sonra salılıyor paçama hırlaya hırlıya çekiştiriyor.
Sorun yok ama biraz daha büyüdüğünde acitaciğana düşünüyorum ve çevredeki insanlarada bunu yapmaya çalışacağına.
3. Olarak Köpeği 1 Kişimi Eğitmesi Daha Uygun 2 Kişimi Kimden Yemek Almali Ve Sadece Mamami yemeli. Biraz Uzun Oldu Özür Diliyorum Yanıtlarınız İçin Teşekkürler..

Gelen Cevaplar
22 Kasım 2011 04:21
krms

Valla doğrusu bir kişinin yemek vermesidir heralde ama ben okul vb. durumlardan dolayı kuzenle mama saatlerini paylaşıyorum.Şu ana dek liderin kim olduğuyla ilgili bir sıkıntı yaşamadım.İkimiz bir aradayken gözü hep benim üzerimde oluyor.Gerçi onunla daha çok vakit geçirdiğimdende kaynaklanıyor olabilir.

22 Kasım 2011 03:35 tarihinde düzenlenmiş. | Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Kasım 2011 04:25
aypars

ağırlıklı olarak 1 kişinin ilgilenmesi daha iyi olur çünkü ben biraz sorun yaşamıştım şimdi o farkı görebiliyorum bu sadece benim yaşadığım ama daha bilgili arkadaşlardan bilgi gelir sanırım

Alıntı Yaparak Cevapla   

25 Kasım 2011 01:00
lizammmm

Tesekkur Ederim Ilgi Ve alakaniz icin.

Alıntı Yaparak Cevapla   

25 Kasım 2011 14:16
boni

tuvalet konusunda kimse bilgi vermemiş ben bilgi ve tavsiyede bulunmak isterim köpeğinizin tuvalet alışkanlığını unutma gibi bişeyi yoktur siz ilgi ve alakadan kaynaklanan bi tadsızlık olduysa sorun odur yani tuvalet saatleri belirleyin köpeğiniz ona alışsın sabah belirli bi saat belirli sürede akşam belirli saat belirli sürede gezdirirseniz sizin ve onun için daha yararlı olacaktır. o saati öğrenecek ve o saate kadar tuvaletini tutmasını öğrenecek eve yaptığı zaman mutlaka kızın.. Ve unutmadan köpeğiniz 7 aylık olduğu için şimdilik günde 3 defa çıkarmanız yararlı olacakdır..

Alıntı Yaparak Cevapla   

28 Kasım 2011 18:24
lizammmm

Yazin oyle yapiyordum bir sorun olmuyordu ama simdi eve alistirmaya calisiyorum bu sorun olurmu ki eve yaptiginda gazete ile alip tuvalete koyuyorum ki kokusunu alip oraya yapsin diye ama nafile :S

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

9 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar