16 Kasım 2018 23:35   şikayet Et
miadorakayra

Tuvalet eğitimi lütfen yardım edin kocaman beni kızlarımı ve Mia yı kapı önüne koyacak yoksa😣😣
Cok acil yardım!! Malties ırkı 2,5 kilo civarında 1.5 yaşında güzeller güzeli biz kızım var fakat bize geldiği günden beri tuvalet eğitimini bir türlü veremedik herşeyi denedik kafes ped veteriner yardımı dahil. Sabah ilk iş mamasını veriyorum hemen dışarı çıkarıyorum kakasını yapıyor fakat muhakkak her gün misafir odasınındaki masanın altına da yapıyor günde 2 kez dışarı çıkarıyorum akşam çıkardığında da yapıyor ilginç olanı. Veterinerin dediği gibi 1 öğüne düşürdüm 60 gr kadar veriyorum özellikle hiç ev yemeğine alıştırmadık sadece kuru mama yiyor ama sürekli kaka yapıyor kakasıda gayet normal eve yapmaması için başka ne yapabilirim tutması gerektiğini nasıl öğretebilirim lütfen yardımmmm...:((

20 Kasım 2018 18:56 tarihinde düzenlenmiş. | (1 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
25 Aralık 2018 02:11
seyitelcii

Aynı Sorun bendede var hatta benim köpeğim tam tersine hiçbirşekilde dışarı yapmıyor 1-2 saat gezdiriyorum tam eve getiriyorum evde yapıyor. Yani sizin anlayacağınız dışarıda ne yaparssam yapayım tutuyor. :(

Alıntı Yaparak Cevapla   

25 Aralık 2018 04:10
licinapets

Kızdığınızda bile tekrarlıyorsa ,tek çare Bir hafta boyunca kalorifer peteğine Bağlı tutun yanında yatağı maması suyu olsun Ve her gün aynı saatlerde üç kere çıkartın. Bir hafta sonra serbest kalsın eğer tekrarlarsa aynı olayı üç gün tekrarlayın bize eğitmenimiz böyle söylemişti. Ve gerçek anlamda yararlı oldu

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

25 Aralık 2018 08:44
mayayl

Eve yaptığını yakaladığınızda kızıyor musunuz? Onun yanlış bir şey olduğunu bilmesi lazım oraya her yaptığında yakaladığınız anda kızın. Dışarıda yaptığında bol ödül abartılı sevinç gösterip aferin derseniz oranında doğru yer olduğunu anlayacaktır diye düşünüyorum :) Kolay gelsin. 

Alıntı Yaparak Cevapla   

25 Aralık 2018 11:00
loverpirate

verdiğiniz mamanın markasını öğrenebilir miyim ? saat kaçta mama veriyorsunuz sabahları ? saat kaçta eve tekrardan yapıyor ?

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

17 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar