05 Kasım 2018 14:44   şikayet Et
oguzhakbulut

35 günlük petim çok aceyim LÜTFEN ACİL YARDIM
36 GÜNLÜK TERRİER CİNSİ PET ARKADAŞIM VAR BUGÜN EVE GETİRDİK 
NASIL BESLEYECEĞİM NASIL GIDALAR VERECEĞİM İZLEMEM GEREKEN YOL NEDİR NE YAPMALIYIM 
YAŞ MAMA VERDİK SADECE YALIYOR MAMAYI VE İNCE Bİ HAVLAMA SESİ VAR HENÜZ ÇOK ACEMİ OLDUĞUM İÇİN NE YAPMAM GEREK BİLMİYORUM ACİL TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM İYİ FORUMLAR ŞİMDİDEN

Gelen Cevaplar
05 Kasım 2018 22:03
leylamu

bir çok video var youtube da izleyin lütfen 

Alıntı Yaparak Cevapla   

06 Kasım 2018 08:44
mayayl

Birlikte uzun sağlıklı ömürler dilerim. Öncelikle ona bir yaşam alanı ayarlamanız gerekiyor ben büyük bir karton kutu bulmuştum içine battaniye koydum üzerine de kendi kokumun sindiği bir t-shirt serdim. En önemlisi sıcak su torbası. O zaten bebek olduğu için sürekli uyuyacak. Sıcak suyunu 3-4 saatte bir değiştirdim. Eğer sıcak su torban yoksa pet şişelerede iş görüyor. Pet şişelere sıcak su koyabilirsin yalnız bir bezle sarsan iyi olur yavrucak yanmasın. Sanırım kuru mama yiyordur sen yinede bağışıklığı güçlensin diye hill'in a/d yaş mamasından verebilirsin. 

Alıntı Yaparak Cevapla   

06 Kasım 2018 10:01
aylin59

Ben 3 aylıkken sahiplenmiştim köpüğümü.Kış ayına denk gelmişti.Kapalı balkonumuzda alan yaptık.Yorumlarda bahsedildiği gibi özellikle gece 3 saatte bir sıcak suyunu tazeledim şişedeki havluya sarıp yattığı yere koydum.Anne sıcaklığı sanıyorlarmış.Ama siz evin içinde bakacaksanız gerek yok.Ve tik tak lı saat almıştım yine beze sarıp yanına koymuştum.Annesinin kalp atışı sanıyor.Kuru mamasını ılık suya basın yumuşayacaktır.Ama çok küçük olmazsa süt tozu alıp biberonla falan vermeye çalışın.Suyu da hep önünde olsun.Zamanla ortama alışacaktır.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

2 üye şu anda sitede. Ayrıca 701 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar