12 Temmuz 2015 15:03   şikayet Et
raydiin7

İstanbul Anadolu yakası, ucuz veteriner ?
Pet Severler ! Hera kızım sanırım ciddi bir hastalığa yakalandı. Bugün 3 gün olacak ama mümkünatı yok yemek mama sevdiği birşeyler vesaire.. Hiç birşey yediremiyoruz, 3 gündür tükettiği tek şey su. Zayıfladı beli inceldi haliyle tabi.. Bugün de kusmaya başladı. Ayriyetten ishal de başladı kıvamlı ve sarı bir şekilde. Kusma ve ishal sorununu görünce de hemen veterinere götürdüm az önce. Ateşini ölçtü 39 derece biraz ateşi var dedi galiba. 3 tane aşı yaptılar. Antibiyotik, ateş düşürücü ve kusmasını önlemek için bir iğne, yemek yemediğini söyleyince birde kritik durumlarda, yemek yemeyen hasta ve yavru köpekler için konserve mama varmış onu verdi. 3 aşı ve konserve mamaya 185 lira istedi öğrenci olduğum için 75 verebildim. 5 gün böyle gidip antibiyotik iğne vurulcakmış. Kalanını yarın getiririm dedim kabul etti sağolsun. 5 gün boyunca toplam ücret 325 lira tutacak bugün ki aşılarla birlikte ama dediğim gibi öğrenci olduğum için karsilayabilecegimi sanmıyorum. Belki bildiğiniz bir tedavi yontemi vardır belki sizin yavrunuzun başına da gelmiştir bir çözüm oneriniz vardır ya da maddi yardım yapabilecek bir kaç arkadaş. Olur da istanbul anadolu yakasında bildiğiniz ucuz bir veteriner vardır. Lütfen yardım edin lütfen..

13 Temmuz 2015 00:00 tarihinde düzenlenmiş. |

Gelen Cevaplar
12 Temmuz 2015 15:52
niennasill


Öncelikle geçmiş olsun. Tahmin ediyorum ki parazit tedavileri yapılmamış ya da yarım bırakılmış olabilir. İkinci olarak yabancı bir cisim yutması söz konusu olabilir, kaldı ki daha bir çok olasılık bulunmakta. Kontrol edilmeden söylemek çok zor.

Sizin yapabileceklerinizin ya da bizim tavsiye edeceklerimizin dışında bir olay ne yazık ki. Bilmiyorum ancak belki butik bir dükkan işleten Veteriner arkadaş ücretleri biraz yukarıda tutmuş ayrıca. Başka bir veteriner aramakta ve durumu yapılanı anlatmakta fayda var. 

Geçmiş olsun.


Alıntı Yaparak Cevapla   

12 Temmuz 2015 20:52
pellini35

biz o şikayetlerle 2.5 aydır uğraşıyoruzzz


harcadığım para 3bin tl .)))

Alıntı Yaparak Cevapla   

09 Ağustos 2015 22:33
pelinnercn

Merhaba,pendik'te bir veteriner var. Bildiğim kadarıyla da üniversitede öğretim üyeliği yapmış,uzman. Herkesin tanıdığı bir veteriner. Kar amaçlı yapmıyor işini,yeri geliyor yardımcı oluyor ücret talep etmiyor. Pendik merkezde belediye sokağında seyran mağazası var. Onun arka sokağında, biraz garip tarif ettim fakat öyle :)) umarım işiniz görülür,miniğe de geçmiş olsun :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

19 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar