22 Mart 2017 16:06   şikayet Et
wafer

Kısırlaştırma sonrası bağırsak yapışması Acil
Arkadaşlar, kızım 5 ay önce pyometra(rahim iltihabı) dan ameliyat oldu rahimin tamamı alındı. Yaşından dolayı narkoz çok riskliydi şükürler olsun Rabbime atlattık tam toparladık iyiyiz derken tekrar kusmaya başladı.
Bugün gittik hastahaneye kan alındı biyokimya ya gitti birde röntgen, ultrason.
Sonuç olarak ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyonlardan birisiymiş bağırsak yapılması, röntgeni ilaçsız çekti çok iyi görünmüyor bağırsakları karışmış gibi dedi.
Çözüm olarak 3 gün ilaç uygulayacak serum ve antibiyotik veriyor. Sonra tekrar röntgene gireceğiz sanırım bu sefer renkli röntgen olacak. Eğer bu ilaç tedavisinden sonuç alamaz isek ameliyat diyorlar. Ameliyat da kesin çözüm olmadığı gibi narkozdan dolayı da çok riskli bir durumda. Çok çaresizim başına böyle birşey gelen var mı? Bana bilgi verebilir mi?

Asıl sormak istediğimde kolorektal cerrahi( bağırsaklarla ilgilenen hekim, iç hastalıkları) bu konuda uzman Prof yada çok iyi olduğunu düşündüğünüz bir hekim varsa lütfen bana ulaşın şehir farketmez dünyanın öbür ucu olsa yinede hekimle görüşmem lazım. Biz Aydın'dayız.

Tanıdığınız bir kolorektal cerrahisi varsa yada çok çok iyi bir hekim varsa lütfen yalvarırım size ulaşım bana.

Gelen Cevaplar
23 Mart 2017 16:38
wafer

Yorum yazan olmamış yine de gören olursa diye röntgen görüntülerini de da ekliyprum

23 Mart 2017 18:28 tarihinde düzenlenmiş. | Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

33 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar