03 Nisan 2019 07:54   şikayet Et
xlucy

Ankara için Köpek Eğitim Merkezi Önerisine İhtiyacım Var
1.5 yaşındaki pug cinsi köpeğim için birkaç sorundan dolayı ankarada güvenilir köpeğime eğitim verebilecek bir yere ihtiyacım var.Para amacı gütmeyen bu işi severek yapan bir merkez öneriniz var mı ?

Gelen Cevaplar
04 Nisan 2019 17:32
zibityus

merhaba kral köpek ailesi ni biliyormusun. onlar istanbuldalar ama türkiyenin belkide dünyanın en başarılı eğitmenleri görüntülü konuşma ile sana anlatıyorlar köpeğini biyere vermen yerine evde sen onu nasıl eğiteceğini öğreniyorsun merak etme kısa ve kolay oluyor. Ben eğitim aldıktan sonra köpeğim ile aramda inanılmaz bir değşim oldu. eminim sende çok şaşıracaksın bambaşka bir bakış açıları var isimleride aslı ve çağrı instagramdada var

Alıntı Yaparak Cevapla   

04 Nisan 2019 22:10
pebbleecakil

Merhaba, ben Çakıl’ı havlama sorunu için Ankara Canine College’e götürüyorum. Tarkan Özvardar’la çalışıyoruz. Kesinle tavsiye ederim. Biz 4 5 derste büyük ölçüde aşama kaydettik.

Alıntı Yaparak Cevapla   

03 Eylül 2019 11:53
elifzdn

Ankara Canine College'a bir up da benden :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

07 Eylül 2019 04:53
xlucy

Bu konuyu açtıktan 2 3 gün sonra Ankara Canine Collage'a gittik.Gayet memnun kaldık.Tarkan Özvardar özel olarak ilgilendi üstelik herhangi bir problemi olmadığını benden kaynaklı bazı sinyallerle köpeğin kafasının karıştığını anlattı.İstediğim zaman gelebileceğimi ve sosyalleştirebileceğimi söyledi.Herhangi bir ücret ödemeden hem köpeğim hakkında doğruları öğrendim hem de yeni sosyalleşme alanı keşfettim.Diğer üyelerimiz de eğitim merkezi arıyorlar ise Ankara Canine Collage'i önerebilirim.

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

20 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar