01 Ekim 2018 00:07   şikayet Et
demircan35

Kızımı geri alıyorum
Merhabalar öncelikle durumu size şöyle açıklayım 10 aylık bir dogom var 5 ay beraber geçirdik fakat yurt dışına gitmem gerektiği için amcamın çiftlik evine bırakmak zorunda kaldım şimdi geri döndüm ve kızımı geri alcağım.Bu süreçte neler yapmamı önerirsiniz sizlerden önerilerinizi bekiyorum.

(1 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
07 Ekim 2018 23:19
georgestaub

Bence alma hocam, başka köpek al çünkü 5 ayda oraya adapte oldu şuan 10 aylık, hislerini anlıyorum lakin köpek için sorun olacaktır 5 aylıkken vermişsin zaten sen bile olsan köpek sahip değiştirirse bunalıma girer, bir köpek hayatında en fazla 1 kez sahip değiştirmeli gerçi milyonlarca köpek bir çok kez sahip değiştiriyor ama psikolojisi mahvoluyor.

Dediğim gibi bence başka yavru köpek al, ben yarın 14 aylık kızımdan ayrılacam şuan altüst durumdayım ama maddi ve sağlık sorunlarından ötürü veriyorum verdiğim kişi yakın bir tanıdık çiftliği var orada 5 aylık kangal enikleri toplamda 4 köpek 7, 8 tane kedi buzağları inekler kaz tavuk herşey var gittiği yerde mutlu olacağına inanıyorum ilk 2 haftası zor olacak tabi, kesinlikle ayrılmak zorundayım ve içim şuan rahat banada 4km uzaklıkta bir yerde istediğim an görebilirim ama ben görmek bile istemiyorum çünkü görsem hem o ağlayacak hem ben.

Ciddiyim hayatımın en zor zamanlarından birini yaşıyorum, ben benim kızdan sonra başka köpek besleyemem yapamam yani yaşlanıp ölene kadar bende kalsa ölse yine bakamazdım, o hayatıma giren ilk ve son köpek oldu.

Senin adına demem o ki bence başka bir yavru al onu büyüt eğit

Alıntı Yaparak Cevapla   

09 Ekim 2018 08:42
aylin59

HİÇBİR KÖPEK YILLAR GEÇSE DE SAHİBİNİ UNUTMAZ.EVET ORAYA ADAPTE OLMUŞ OLABİLİR AMA EMİNİM GÖZÜ HEP YOLDA SİZİ BEKLİYORDUR.ALIN KÖPEĞİNİZİ GERİ.BİR DAHA DA HİÇ BIRAKMAYIN.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

38 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar