şikayet Et
20 Ocak 2014 13:11  
aysune

Dostum ve Ben - 26 Ocak Pazar Caddebostan Buluşması

Tarih: 26 Ocak 2014 13:00

Yer: Caddebostan Migros Otoparkı

Kimler Katılabilir: köpeği olan, olmayan ama köpekleri seven herkes

Açıklama: 26 Ocak Pazar günü, saat 13.00' da Caddebostan Migros' un otoparkında buluşup, köpeklerimizle beraber Fenerbahçe Parkı' na doğru bir yürüyüş yapıyoruz ve köpek bahçesinde köpeklerimizi sosyalleştirirken biz de sohbet ediyoruz... Aramıza katılmak isteyen tüm dostları bekleriz...

www.dostumveben.com
www.facebook.com/dostumveben

katılacaklar (40)

fotograflar (29)

etkinliğe katılım bitti | etkinlik fotoğrafı ekle

26 Ocak 2014 14:57
miraaa

Orijinalden alıntı: cookie93

Orijinalden alıntı: miraaa

Ben de çıkıyorum şimdi..
Otopark full ise başka nereye bırakabiliriz arabayı ?
Zaten park problemim var :)

Suan yer var gelin siz direkt
valla kaldik biz otoparkın girisinde :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 15:13
karamelito

fenerbahce parkinda yakalamaya calisacagiz Karamel hanimla :) ama sanirim fenerbahce parkinin nerde oldugunu tam bilemiyoruz

Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 15:41
guyana

Biz gelemedik. Buradan ilanini ciktigim golden kizi sahiplendirdik. Teslim etmemiz gerekti

Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 16:50
karamelito

yeri bulduk, karamel hanim costu eglendi.yagmur ciselmeye baslayinca gitmek zorunda kaldik. baska zaman tanisir umarim :) iyi gunleer

Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 19:23
pascalege

bizde kazaklarımızı  giydik  geldik  biraz  geç kalmıştık ama  fenerbahçe de kimseyi  göremedik  kaçırdık  galiba ya da  yanlış  yere  gitmiş olabiliriz :(

Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 19:38
goldenpasam

Herşey çok güzeldi. Bana ulaşım sağlayan herkese çok teşekkür ederim :) büyütülecek bir sorun yoktu. Pitbullar diye konuşmamak gerek, çünkü en iyi arkadaşımiz dogo cesar oldu. O kalabalıkta ufak atışmalar kaçınılmazdi zaten. Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler..

(2 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 19:40
cugmer

Bu çok doğal..sahiplerinin bilmesi gerekiyor sosyal olmayan ve azgın olan köpekler getirilmememli.Mesela caline hakimiyet kuruyor eğer köpekler izin veriyorsa onlarla anlaşıp oynar ama izin vermezlerse kavga ediyor..sahibine bağlı köpeğe değil sahibi getirmemeli ve böyle köpeklerin getirilmesi yasak diye kural konulmalı

Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 19:41
terelelli83

Orijinalden alıntı: tommyss

Orijinalden alıntı: salvia

Pitbullar vardı diyen iki arkadas pitbullarla köpekleriniz bir problem yasadı mı sürekli pitbullar vardı diyosunuz? Kavga eden köpekler alman coban ve bernese dag köpegiydi ki büyütülecek bir kavga degildi.. Burdan sacma sapan yorum yapıp insanlara farklı lanse etmeyin olayları.. Yasınıza veriyorum bu konusmalarınızı ama köpeklerin ırkı degil sahiplerinin tutumu önemlidir bunu unutmayın..

Ben yukarıda pitbull zaten saldırgan onlar gibi birşey demedim ve demek istemedim sahiplerinin köpeklere nasıl davrandığı ve nasıl oynattıklarını söyledim pitbulllara özel birşey demek istemedim öyle anlaşıldıysada Özür dilerim .

saldırıda olmayabılır ama onlar gercı ben yoktum konusmak hakkım degıl ama kuzenım ıkı pit annnesı ozellıkle oğlan sanırım dana pit kırması ıkısının bahcede oynayıslarını gorsenız  yılarr tanıdıgım kopek olmasalar ben o an topuklarım valla agızlarından salya aka aka hırlaya hırlaya ama bılyıoruzkı sadece oyun ıkiside cok şapşal kedi gibiler. :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

26 Ocak 2014 19:48
elifcvs
26 Ocak 2014 19:51
cugmer

Bu normal bazı köpekler agresif yada köpek sevmeyen tip köpekler olabiliyor sahibinde hata getirmemeli.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

19 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar