şikayet Et
02 Eylül 2013 20:34  
alphberk

28-29 Eylül Ulusal ve Uluslararası Irk Standartları Yarışmaları CAC-CACIB

Tarih: 28 Eylül 2013 09:00

Yer: Mimar Sinan Köprüsü deniz tarafı, Silivri, İstanbul

Kimler Katılabilir: KIF'a ya da FCI üyesi diğer ülke federasyonlarına kayıtlı, FCI tarafından kabul edilen ırklara mensup tüm köpekler

Açıklama: Son başvuru tarihi: 24.09.2013

Yarışmalarda görev alacak hakemler:

* Ozan Belkıs (TR)
* Gerald Jipping (NL)
* Andrea Klisha (RS)
* Roberto Velez Pico(PRI)
* Agnieszka Onuk(TR )
* Ümit Özkanal(TR)
* Rafael De Santiago (PRI)
* Cem Sütünç(TR)
* Tatjana Urek (SVN)
* Adnan Üke (TR)

Katılacak herkese başarılar!

katılacaklar (8)

etkinliğe katılım bitti | etkinlik fotoğrafı ekle

18 Eylül 2013 15:22
terelelli83

merhaba
daha önce french bulldog dernek başkanı ile görüştüm ama ücret kısmını öğrenemedim :(
dernek üyesi değiliz ama yarışmak ısterız bunun için ödemeiz gereken mebla nedir acaba?
teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Eylül 2013 15:44
alphberk

Orijinalden alıntı: terelelli83

merhaba
daha önce french bulldog dernek başkanı ile görüştüm ama ücret kısmını öğrenemedim :(
dernek üyesi değiliz ama yarışmak ısterız bunun için ödemeiz gereken mebla nedir acaba?
teşekkürler

Merhaba, yarışmaya katılmak için köpeğinizin federasyona katılması lazım. Kayıt işlemi için öncelikle French Bulldog derneğine üye oluyorsunuz, daha sonra köpeğinizin federasyon kaydı yapılıyor. (Derneğe üye olmak istemezseniz federasyona ödeyeceğiniz kayıt ücreti 4 katı oluyor). Geçmişi bilinmeyen köpeklerin kaydı yanılmıyorsam çip ve köpek kaydıyla 125 lira civarına denk geliyordu. Köpeğinizi federasyona kaydettirdikten sonra yarışmaya katılmak üzere başvuru yapabiliyorsunuz. Yarışma ücreti de 28 Eylül'deki yarışma için 70, 29 Eylül'deki yarışma çin 80 lira.

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Eylül 2013 16:39
terelelli83

Orijinalden alıntı: alphberk

Orijinalden alıntı: terelelli83

merhaba
teşekkürler

Merhaba, yarışmaya katılmak için köpeğinizin federasyona katılması lazım. Kayıt işlemi için öncelikle French Bulldog derneğine üye oluyorsunuz, daha sonra köpeğinizin federasyon kaydı yapılıyor. (Derneğe üye olmak istemezseniz federasyona ödeyeceğiniz kayıt ücreti 4 katı oluyor). Geçmişi bilinmeyen köpeklerin kaydı yanılmıyorsam çip ve köpek kaydıyla 125 lira civarına denk geliyordu. Köpeğinizi federasyona kaydettirdikten sonra yarışmaya katılmak üzere başvuru yapabiliyorsunuz. Yarışma ücreti de 28 Eylül'deki yarışma için 70, 29 Eylül'deki yarışma çin 80 lira.

teşekkürederim bilgilendirme için..biraz pahalı imiş..peki köpeğimle birlikte izlemeye gelebilirmiyiz?

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Eylül 2013 17:35
alphberk

Gelebilirsiniz tabii.

Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Alıntı Yaparak Cevapla   

21 Eylül 2013 12:33
ghosty

IRK standartlarına uygun olmayan kopeklerin kaydı yapılmamaktadır.. 

Alıntı Yaparak Cevapla   

21 Eylül 2013 19:27
koopus

İzlemeye gelebiliriz......

Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Eylül 2013 01:13
jandark

Yarışma kaydı açıldığı gün köpeğim için kif'in sitesinden online başvuruda bulundum. İşlemleri tamamlayıp yollamıştım ama herhangi bir onay maili gelmedi veya ''kaydınız yapılmıştır'' gibi onay yazısı da çıkmadı sitede. Kaydım olmuştur değil mi, bir sorun yok?

Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Eylül 2013 16:50
ghosty

Orijinalden alıntı: jandark

Yarışma kaydı açıldığı gün köpeğim için kif'in sitesinden online başvuruda bulundum. İşlemleri tamamlayıp yollamıştım ama herhangi bir onay maili gelmedi veya ''kaydınız yapılmıştır'' gibi onay yazısı da çıkmadı sitede. Kaydım olmuştur değil mi, bir sorun yok?

Basvuru kaydi yaptiktan sonra mail olarak " Başvurunuz Kaydedildi " baslikli mail gelmesi lazim tarafiniza.. Kopeginizin KİF 'e kaydi var mi?

Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Eylül 2013 19:27
jandark

Orijinalden alıntı: ghosty

Orijinalden alıntı: jandark

Basvuru kaydi yaptiktan sonra mail olarak " Başvurunuz Kaydedildi " baslikli mail gelmesi lazim tarafiniza.. Kopeginizin KİF 'e kaydi var mi?

Evet kif'e kayıtlı. Yarın kontrol edilecek, teşekkür ederim bilgi için.

Alıntı Yaparak Cevapla   

24 Eylül 2013 17:02
gsdlover

Bana gelen mesaj ;

Tebrikler
Sitemizden doldurmuş olduğunuz online başvuru formu kaydedilmiştir.

Yarışma Grubu : Star Dogs in Istanbul 
Yarışma Adı : 
Köpek Adı : Hedy vom Petworld Team 
Yaş Grubu : Cok Genc (6 ila 9 ay) 

Yarışma tarihi ve hangi cins köpekler ile yarışacağı hakkında bir konfirmasyon yok.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

8 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar