şikayet Et
19 Ağustos 2013 16:29  
ilhan

Geleneksel Caddebostan Sahil Buluşması, 2013

Tarih: 08 Eylül 2013 02:00

Yer: CADDEBOSTAN MİGROSUN ARKASINDAKI BASKETBOL POTALARININ İLERİSİNDEKİ BÜYÜK BEYAZ KÖŞKÜN ARKASI...

Kimler Katılabilir: PETI OLAN VE OLMAYAN BUTUN HAYVAN SEVER DOSTLARIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

İLHAN EROGLU (ilhan-rodi)
EMİR SENKARDES (pulsar-hera)

Açıklama:

FACE: https://www.facebook.com/ilhan.eroglu.73
TEL : 0533 602 13 47 ( ilhan )

*BU BİR PETARKADAS BULUIŞMASIDIR*

Image and video hosting by TinyPic

*_&__&__*_ _*__&__&_*

Cadde Bostan Pet Arkadas Bulusması
Yükleyen rottruud. - DiÄ�er hayvan videolarına göz atın.

2006 YILINDAN BERİ GELENEK HALE GELMİŞ OLAN PETARKADAŞ BULUSMALARIMIZIN 2013 YILINA AIT ILK BULUSMASI GERCEKLESTİRİCEZ. GENELDE YAZA MERHABA VE ELVEDA BULUSMALARI DIYE 2 ETKINLIGIMIZ GERCEKLESIYOR AMA BU SENE GEZI PARKI DIRENISI SEBEBI ILE BULUSMAMIZIN YAZA MERHABA OLAN ETKINLIGIMIZI GERCEKLESTIRMEDIK SIZLERINDE ISTEGI UZERINE YAZINDA SONUNA YAKLASMAMIZDAN DOLAYI BI YAZA ELVADA BULUSMASI ILE HEM ESKI DOSTLARLA HEMDE YENI DOSTLARLA BIR ARAYA GELIP HEM KENDIMIZIN HEMDE KOPEKLERIMIZIN GUZEL BIR ZAMAN GECIRMESINI DILIYORUZ...

Not: GEREK SERT KÖPEKLER GEREK SAKİN KÖPEKLER OLSUN HER KÖPEK VE SAHİBİ KENDİNDEN VE PETİNDEN SORUMLUDUR. BULUŞMA ALANINDA OLUSUCAK SORUNLARDA SORUNU YARATAN KISI UYARILACAK VE DEVAM ETTIGI TAKTIRDE BULUSMA ALANINI TERK ETMEK ZORUNDA BIRAKILACAKTIR.

ESKİ BULUŞMA SAYFALARIMIZ VE RESIMLERİ
------------------
* GELENEKSEL CADDEBOSTAN SAHİL BULUŞMASI *
Tarih: 12 Temmuz 2009 02:00
http://forum.petarkadas.com/petarkadas-etkinlikleri/amp-amp-geleneksel-caddebostan-sahil-bulu%C5%9Fmas%C4%B1--amp-amp
------------------
* GELENEKSEL CADDEBOSTAN SAHİL BULUŞMASI *
Tarih: 26 Eylül 2010 01:00
http://forum.petarkadas.com/petarkadas-etkinlikleri/geleneksel-caddebostan-sahil-bulu%C5%9Fmas%C4%B1-

katılacaklar (47)

fotograflar (28)

etkinliğe katılım bitti | etkinlik fotoğrafı ekle

20 Ağustos 2013 10:08
aysune

öğlen 2 de mi acaba buluşma..:??

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 10:21
aysune

Orijinalden alıntı: ilkepamuk

Orijinalden alıntı: aysune

Evvet bebem, ben de onu dedim ya sana çok sıcak olmaz mı köpekler için diye :(

2 hafta içinde havalar biraz serinlerse sanırım sıkıntı olmaz ama.. butun gün tasmalı mı duracak köpekler buluştuktan sonra serbest bırakabileceğimiz bir kapalı alana geçme şansımız var mı acaba??

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 12:47
onlyemir

2 hafta içinde havalar biraz serinlerse sanırım sıkıntı olmaz ama.. butun gün tasmalı mı duracak köpekler buluştuktan sonra serbest bırakabileceğimiz bir kapalı alana geçme şansımız var mı acaba??

Caddebostan da kapalı alan bulunmamaktadır. Köpeklerin tasmasız olmaları sorun çıkarabilir. Biz her zaman önce emniyetten yanayız. :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 12:51
aysune

Orijinalden alıntı: onlyemir

Caddebostan da kapalı alan bulunmamaktadır. Köpeklerin tasmasız olmaları sorun çıkarabilir. Biz her zaman önce emniyetten yanayız. :)

tabi ki açık alanda tasmasız bırakmaya ben de karşıyım... daha önceki buluşmalarımızı Caddebostan' da çimenlerde piknik yapan halkın içinde yaptığımızdan ve hem orada piknik yapanları rahatsız ettiğimizden, hem de köpeklerimiz sevk kayışları ile rahat edemediğinden bunu dile getirmek ihtiyacı duydum. Belki buluştuktan sonra kapalı bir alana gidilebilir diye..:)

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 13:29
orfi2006

Orijinalden alıntı: serbes

Saat?

Öğlen 2 yazmışlar, bakalım..

saat okumada yanlışlık var:)) gece yarısı 02de deniyor, öğlen 2 olsaydı 2nin yanına PM gelmesi gerekmezmiydi??

bence saat şu an için farazi katılıma göre yeniden düzenlenecek?

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 13:43
nocoomment

bu etkinlik gece 2 demi? yoksa gündüz 2 demi o kısmı anlamadım :D fakat bizde 1 yada 2 dogo ve 1 alman kurdu ile orada olacağız :) belli olmaz birde rot getirebiliriz :) sanırım baya kalabalığız biz :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 13:47
orfi2006

Orijinalden alıntı: orfi2006

Saat?

saat okumada yanlışlık var:)) gece yarısı 02de deniyor, öğlen 2 olsaydı 2nin yanına PM gelmesi gerekmezmiydi??

Korsan buluşma yapacağız, tetikte ol.. Gececi misin bu hafta?

Korsan buluşma olacaksa herkes bir gözünü bantlayıpmı gelecek:)) şu an için net değil insanların normal yaşama saatleri içinde ben çalışıyorum, netleşince haberleşiriz?

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 13:52
orfi2006

Saat?

Korsan buluşma yapacağız, tetikte ol.. Gececi misin bu hafta?

Korsan buluşma olacaksa herkes bir gözünü bantlayıpmı gelecek:)) şu an için net değil insanların normal yaşama saatleri içinde ben çalışıyorum, netleşince haberleşiriz?

Ara beni boya beni bebem diyorum sana.. Çarşamba yada perşembe..

okaaay:)

okay olmasına okayda yarın çarşamba zaten?

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 14:08
onlyemir

Orijinalden alıntı: nocoomment

bu etkinlik gece 2 demi? yoksa gündüz 2 demi o kısmı anlamadım :D fakat bizde 1 yada 2 dogo ve 1 alman kurdu ile orada olacağız :) belli olmaz birde rot getirebiliriz :) sanırım baya kalabalığız biz :)
Etkinlik öğlen 2'dedir arkadaşlar. Eski buluşmalarımız gece 2'lere kadar sürmekteydi. Katılıma ve muhabbete göre belki geceler kadar sürebilir. 

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 15:09
nocoomment

öğlen 2 de hava sıcak olmaz mı?

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

2 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar