şikayet Et
19 Ağustos 2013 16:29  
ilhan

Geleneksel Caddebostan Sahil Buluşması, 2013

Tarih: 08 Eylül 2013 02:00

Yer: CADDEBOSTAN MİGROSUN ARKASINDAKI BASKETBOL POTALARININ İLERİSİNDEKİ BÜYÜK BEYAZ KÖŞKÜN ARKASI...

Kimler Katılabilir: PETI OLAN VE OLMAYAN BUTUN HAYVAN SEVER DOSTLARIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

İLHAN EROGLU (ilhan-rodi)
EMİR SENKARDES (pulsar-hera)

Açıklama:

FACE: https://www.facebook.com/ilhan.eroglu.73
TEL : 0533 602 13 47 ( ilhan )

*BU BİR PETARKADAS BULUIŞMASIDIR*

Image and video hosting by TinyPic

*_&__&__*_ _*__&__&_*

Cadde Bostan Pet Arkadas Bulusması
Yükleyen rottruud. - DiÄ�er hayvan videolarına göz atın.

2006 YILINDAN BERİ GELENEK HALE GELMİŞ OLAN PETARKADAŞ BULUSMALARIMIZIN 2013 YILINA AIT ILK BULUSMASI GERCEKLESTİRİCEZ. GENELDE YAZA MERHABA VE ELVEDA BULUSMALARI DIYE 2 ETKINLIGIMIZ GERCEKLESIYOR AMA BU SENE GEZI PARKI DIRENISI SEBEBI ILE BULUSMAMIZIN YAZA MERHABA OLAN ETKINLIGIMIZI GERCEKLESTIRMEDIK SIZLERINDE ISTEGI UZERINE YAZINDA SONUNA YAKLASMAMIZDAN DOLAYI BI YAZA ELVADA BULUSMASI ILE HEM ESKI DOSTLARLA HEMDE YENI DOSTLARLA BIR ARAYA GELIP HEM KENDIMIZIN HEMDE KOPEKLERIMIZIN GUZEL BIR ZAMAN GECIRMESINI DILIYORUZ...

Not: GEREK SERT KÖPEKLER GEREK SAKİN KÖPEKLER OLSUN HER KÖPEK VE SAHİBİ KENDİNDEN VE PETİNDEN SORUMLUDUR. BULUŞMA ALANINDA OLUSUCAK SORUNLARDA SORUNU YARATAN KISI UYARILACAK VE DEVAM ETTIGI TAKTIRDE BULUSMA ALANINI TERK ETMEK ZORUNDA BIRAKILACAKTIR.

ESKİ BULUŞMA SAYFALARIMIZ VE RESIMLERİ
------------------
* GELENEKSEL CADDEBOSTAN SAHİL BULUŞMASI *
Tarih: 12 Temmuz 2009 02:00
http://forum.petarkadas.com/petarkadas-etkinlikleri/amp-amp-geleneksel-caddebostan-sahil-bulu%C5%9Fmas%C4%B1--amp-amp
------------------
* GELENEKSEL CADDEBOSTAN SAHİL BULUŞMASI *
Tarih: 26 Eylül 2010 01:00
http://forum.petarkadas.com/petarkadas-etkinlikleri/geleneksel-caddebostan-sahil-bulu%C5%9Fmas%C4%B1-

katılacaklar (47)

fotograflar (28)

etkinliğe katılım bitti | etkinlik fotoğrafı ekle

20 Ağustos 2013 16:17
aysune

Az önce kesinleşen ve Vegas ile gideceğim tatil programımdan dolayı organizasyona katılamayacağımızı belirtir, affınızı dilerim... 8 Eylül' de Vegas ile çook uzaklarda olacağız... inşallah dönüşte görüşmek üzere...:(

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 16:50
uslukucu

Arkadaşlar birşey istiyorum sizden yardım istiyorum. Bu buluşmaya bende gelmek istiyorum köpeğimle ancak bir sorunum var. Bunun önüne geçemiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 16:56
nocoomment
20 Ağustos 2013 17:00
uslukucu

Hırçınlık ve dişi köpek deliliği sosyaldi bi sorunu yoktu taki bir köpek saldırısına uğrayana kadar ve sonra tüm köpeklere dikleşip havlamaya başlıyo istedim kadar hayır diye kızıyım ister tasmasını çekiyim hiçbir şekilde işey yaramıyo çok şey denedim ama olmuyo veterinerde çalışıyorum eğitmen arkadaşlarmz geliyo onlar köpeğime yaklaşamıyo :S onlarada hırlıyo.

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 17:02
ilhan

saatı kactır duzeltıyorummmm ben onu 14:00 yaptıkca o kendısını 02 ye cevırıorr :D  emır kardesımınde dedıgı gıbı bulusmamız oglen 2 de baslıyacaktır. bıttıs saatı yok :D 
aysun hanım baska bı bulusmamızda yada  etkınlıgımızde umarım gorusebılırız  sıze sımdıden ıyı yolculuklar 

iş sel sebeblerden dolayı cok fazla bakamıyorum bunun ıcın kusura bakmayın  bu arada facebokk etkınlık lıkı asagıda ordan da takıp edebılırsınız arkdslar 
https://www.facebook.com/events/412388705538336/

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 17:04
aysune

Orijinalden alıntı: ilhan

saatı kactır duzeltıyorummmm ben onu 14:00 yaptıkca o kendısını 02 ye cevırıorr :D  emır kardesımınde dedıgı gıbı bulusmamız oglen 2 de baslıyacaktır. bıttıs saatı yok :D 
aysun hanım baska bı bulusmamızda yada  etkınlıgımızde umarım gorusebılırız  sıze sımdıden ıyı yolculuklar 

iş sel sebeblerden dolayı cok fazla bakamıyorum bunun ıcın kusura bakmayın  bu arada facebokk etkınlık lıkı asagıda ordan da takıp edebılırsınız arkdslar 
https://www.facebook.com/events/412388705538336/

bende üzüldüm gelemeyecek olmamıza ama inşallah bir daha ki etkinliğe..:))

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 17:05
nocoomment

Orijinalden alıntı: uslukucu

Hırçınlık ve dişi köpek deliliği sosyaldi bi sorunu yoktu taki bir köpek saldırısına uğrayana kadar ve sonra tüm köpeklere dikleşip havlamaya başlıyo istedim kadar hayır diye kızıyım ister tasmasını çekiyim hiçbir şekilde işey yaramıyo çok şey denedim ama olmuyo veterinerde çalışıyorum eğitmen arkadaşlarmz geliyo onlar köpeğime yaklaşamıyo :S onlarada hırlıyo.

eğitmenler ne diyor bu duruma muhakkak bir açıklaması yada yapılacak bir eğitimi vardır bunun olurmu öyle şey.

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 17:08
uslukucu

Orijinalden alıntı: nocoomment

Orijinalden alıntı: uslukucu

eğitmenler ne diyor bu duruma muhakkak bir açıklaması yada yapılacak bir eğitimi vardır bunun olurmu öyle şey.

Kırmızı kuşak :( köpeğim anca beni dinliyo ben istediğimi yaptırıyorum ama annem dahil herkeze düşman. bide bağzı insanlara kendini sevdiriyo araştırmalarıma göre cinsi gereyi öyle kesinlikle orda olacağım ama başka köpekle benim köpeğime çözüm bulamadım bi eğitmen arkadaş gelirse o baksın diye getirirm

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 17:13
nocoomment

sen yinede getir köpeğini ve mümkünse yanında da ağızlık bulundur baya kalabalık bir ortam olacak gibi problem olmasın ne başkasına ne sana muhakkak eğitmenlerden birkaç kişi orada olacak ve yol gösterecektir belki birşey yapmıcak bilinmez :D

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2013 17:16
ilhan

kesınlıkle getır kopegını bulusmaya 2 yasında  ve yasına gore tamm karakterlerını oturttukları donemler  bulusmalara gelırken sızın bu yasadıgını sorunu yasayan ve paylasan cok kısıler oldu ve cogu kısı bulusmada kopegının bu sorununu halletı  bence cok bı sıkıntı yasamıcaksınız kopegınızde her kopekle  oynucaktır 

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

25 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar