şikayet Et
21 Ocak 2014 00:04  
shambo

Petarkadaş Batıkent

Tarih: 31 Ekim 2014 15:00

Yer: Ali Dinçer Parkı

Kimler Katılabilir: Herkes

Açıklama: Batıkentteki kopek sahiplerinin kopekleriyle sosyallesmesi icin bulusma duzenlemek istedim katilim olur mu bilmiyorum :) Yer gun ve zaman hakkindaki tekliflerinizi bekliyoruz :)

https://www.surveymonkey.com/s/JYVJJHP
Arkadaslar sevgili ardaben isimli uyemiz cok guzel dusunerek bi anket hazirlamis bulusmamiz icin oy verirseniz seviniriz :)

katılacaklar (36)

fotograflar (5)

etkinliğe katılım bitti | etkinlik fotoğrafı ekle

21 Ekim 2014 10:30
noruye

Bu pazar hava güzel olursa buluşalım mı ne dersiniz? ?

Alıntı Yaparak Cevapla   

21 Ekim 2014 12:12
efesefendi

Cumartesi saat sıkıntısı yok ama pazar saat 11den 3 e kadar musaitim

Alıntı Yaparak Cevapla   

21 Ekim 2014 17:37
noruye

Cumartesi şehir dışında olacağım ne yazık ki :( ama pazar günü bana uyar. Nerede toplansak???

21 Ekim 2014 16:38 tarihinde düzenlenmiş. | Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Ekim 2014 08:00
efesefendi

Sizin lokasyonlarınızı bilemiyorum ama hem petlerin rahat etmesi hem bizim gerilmememiz için sakin bir yer olması lazım bilinçsiz insanlar tepki gösterebiliyor :-)

Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Ekim 2014 11:33
yibo

20 sene batıkentte oturduk ozamanlar yeşillik alanlar çok yaygın değildi daha çok boş tarlalar olurdu bilinçli bilinçsiz çoğu kişi köpek beslerdi. Zamanla parklar çok yaygınlaştı köpek besleyenlerin sayısıda çok arttı. Bu sen batıkente annnemlere gittiğimde her parka tasmasız gezdirmeme ve dışkı poşetleme konusunda levhalar asılmış iyide olmuş ancak batıkentin kalitesini düşüren bir takım garip yaratıklar bu levhaları parka köpek giremez diye algılıyor ve özellikle köpeklerini gezdiren bayanlara ve güçlerinin yetebileceği çocuklara lafla sataşıp kovmaya çalışıyor.O nedenle salacağınız alanı iyi kestirin bazı boş tenha parklar oluyor  birde gard ırklar daha dikkatli olsunlar bi köpek parkıda bunca yıl yapılamadı ne yazık ki.

Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Ekim 2014 22:40
shambo

Biz daha once ali dincerde bulusmustuk yani kalabalik degil 2kopusle ama etraf kalabalik oldugu icin rahat olmuyor daha sonra 2 kere nermin mehmet cekic anadolu lisesinin yanindaki parkta bulustuk hem sakin bi park hemde parkin icindeki kafede oturabildik sorun cikmadan sizler ne dusunursunuz bilmiyorum :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

23 Ekim 2014 01:26
efesefendi

Pazar gününe kadar bana ulasabilecek kisilerle çok geç saatte olmamak şartıyla buluşabilirim

Alıntı Yaparak Cevapla   

23 Ekim 2014 17:02
noruye

Bana uyar her yer ve saat. Yeter ki yağmur olmasın

Alıntı Yaparak Cevapla   

23 Ekim 2014 17:09
efesefendi

Biz akşamları kardelen ilk öğretim okulu yakınında dayanışma parkı var orada oluyoruz hiç insan yok olanlar bize alıştı rahatsız olmuyorlar daha iyi bir teklifi olan varsa açığım

Alıntı Yaparak Cevapla   

24 Ekim 2014 12:37
noruye

Hafta içi işten dolayı zor ana haftasonu gelebilirim. Kardelen biraz uzak bize

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

3 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar