şikayet Et
30 Kasım 2012 17:10  
izmirizmir

Sultangazi Barınağına ziyaret! (Kötü durumda ve yardımımıza ihtiyacı var)

Tarih: 16 Aralık 2012 02:00

Yer: Sultangazi barinagi

Kimler Katılabilir: Herkes

Açıklama: Arkadaslar caddebostan etkinliginden sonra bir bulusmada barinaga olsun dedik. Bi arkadasimiz cok saolsun barinak ziyareti diye bir baslik acti ve kararlastirdik. Sultangazi barinagida yine bir arkadasimizin onerisiydi. Barinagin bir cok ihtiyaci varmis ve kotu bir durumdaymis polar battaniye su kabi ve mama kabi konusunda bile yardimimiza ihtiyaclari varmis.. Lutfen bu bulusmaya katilarak kucuk dostlarimizi sevindirin bir paket makarna bile getirseniz karinlari doyacaktir. Yardim getirmek isteyen ve araci olmayan arkadaslarimizda var yine buradan herkes birbirine yardimci olursa ve bulusma noktalari belirlenirse daha kolay olur diye dusunuyorum. Onlarin bize ihtiyaci var lutfen bu organizasyona katilin baslarinin oksanmasi bile yetecektir. Bulusma gununu degistirebilirim gelen taleplere gore daha sonra iletisim numarasinida paylasacagim. Simdiden cok tesekkur ediyorum. Cevaplarinizi bekliyorum..

NEDEN SULTANGAZİ?

çünkü.. sultangazi çok ters bir yerde olan bir barınak.. yeni açılan bir barınak.. küçük ama ne halde olduğunu bilmediğimiz bir barınak.. yetkili veteriner hekim öyle söyledi böyle söyledi.. peki ya hastalar varsa ve biz bilmiyorsak ? sultangazideki yavrular nesrin ablanın götürdüğü eski bir yorganı paylaşamıycak kadar sevinen yorgan başında nöbet tutan köpeklerin olduğu bir barınak.. hamile bir goldenın olduğu bir barınak.. sultangazide yaşayan insanların hayvanlardan bi haber olduğu bir yer.. hiç gönüllüsü olmayan bir barınak.. yemeği bırakın yemek kapları bile olmayan bir barınak.. BU YÜZDEN SULTANGAZİ.. yolun ters olması uzak olması hava koşulları vs vs bahane olmamalı..

katılacaklar (24)

fotograflar (34)

etkinliğe katılım bitti | etkinlik fotoğrafı ekle

14 Aralık 2012 20:19
pinar123

ya kötü bür haberim var :( Mama kapları bizim burada bitmiş :( pazartesi geliyormuş. bende mama almayı düşünüyorum. ama bulursam alırım. ikili 5 tl idi.

Alıntı Yaparak Cevapla   

14 Aralık 2012 21:17
dombiistanbu...

Orijinalden alıntı: pinar123

ya kötü bür haberim var :( Mama kapları bizim burada bitmiş :( pazartesi geliyormuş. bende mama almayı düşünüyorum. ama bulursam alırım. ikili 5 tl idi.

mama kapları celik olacak pınar, bilgin olsun, cunku plastikleri parcalıyorlarmıs

Alıntı Yaparak Cevapla   

14 Aralık 2012 22:02
pinar123

Orijinalden alıntı: dombiistanbul

Orijinalden alıntı: pinar123

mama kapları celik olacak pınar, bilgin olsun, cunku plastikleri parcalıyorlarmıs

evet biliyorum. Kalmamış işte. İnternetten de sipariş etsek 2 günde geliyor (iş günü). O yüzden mama kabı alamayabilirim.Mama alabilirim. Az ya da çok. uyardığınız için gene de teşekkür ederim.

Alıntı Yaparak Cevapla   

14 Aralık 2012 22:55
capulling

Ben gelemiyorum maalesef ama elimde bir kaç polar pike tarzı şeyler var götürebilecek olan var mı Beşiktaş'ta oturuyorum.

Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Aralık 2012 10:55
dusogan
15 Aralık 2012 11:59
nursen

Güncel....

Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Aralık 2012 13:22
balkaymagim

günaydın son günümüz bir değişiklik yok herkes geliyordur umarım

Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Aralık 2012 20:22
cutemisa

çok üzgünümm ama yarın gelemiyorum ikinci buluşmaya mutlaka gelicem ve telafi edicem bunu.

Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Aralık 2012 22:06
pekmezzz

adres habipler mahallesi 2689 sok no 17 sultangazi değil mi? kesin..?

Alıntı Yaparak Cevapla   

15 Aralık 2012 22:31
balkaymagim

hiç gitmedim sadece netten almıştım adresi ama cececi barınağın yanında

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

4 üye şu anda sitede. Ayrıca 895 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar