şikayet Et
30 Kasım 2012 17:10  
izmirizmir

Sultangazi Barınağına ziyaret! (Kötü durumda ve yardımımıza ihtiyacı var)

Tarih: 16 Aralık 2012 02:00

Yer: Sultangazi barinagi

Kimler Katılabilir: Herkes

Açıklama: Arkadaslar caddebostan etkinliginden sonra bir bulusmada barinaga olsun dedik. Bi arkadasimiz cok saolsun barinak ziyareti diye bir baslik acti ve kararlastirdik. Sultangazi barinagida yine bir arkadasimizin onerisiydi. Barinagin bir cok ihtiyaci varmis ve kotu bir durumdaymis polar battaniye su kabi ve mama kabi konusunda bile yardimimiza ihtiyaclari varmis.. Lutfen bu bulusmaya katilarak kucuk dostlarimizi sevindirin bir paket makarna bile getirseniz karinlari doyacaktir. Yardim getirmek isteyen ve araci olmayan arkadaslarimizda var yine buradan herkes birbirine yardimci olursa ve bulusma noktalari belirlenirse daha kolay olur diye dusunuyorum. Onlarin bize ihtiyaci var lutfen bu organizasyona katilin baslarinin oksanmasi bile yetecektir. Bulusma gununu degistirebilirim gelen taleplere gore daha sonra iletisim numarasinida paylasacagim. Simdiden cok tesekkur ediyorum. Cevaplarinizi bekliyorum..

NEDEN SULTANGAZİ?

çünkü.. sultangazi çok ters bir yerde olan bir barınak.. yeni açılan bir barınak.. küçük ama ne halde olduğunu bilmediğimiz bir barınak.. yetkili veteriner hekim öyle söyledi böyle söyledi.. peki ya hastalar varsa ve biz bilmiyorsak ? sultangazideki yavrular nesrin ablanın götürdüğü eski bir yorganı paylaşamıycak kadar sevinen yorgan başında nöbet tutan köpeklerin olduğu bir barınak.. hamile bir goldenın olduğu bir barınak.. sultangazide yaşayan insanların hayvanlardan bi haber olduğu bir yer.. hiç gönüllüsü olmayan bir barınak.. yemeği bırakın yemek kapları bile olmayan bir barınak.. BU YÜZDEN SULTANGAZİ.. yolun ters olması uzak olması hava koşulları vs vs bahane olmamalı..

katılacaklar (24)

fotograflar (34)

etkinliğe katılım bitti | etkinlik fotoğrafı ekle

18 Aralık 2012 01:29
pekmezzz

Orijinalden alıntı: pekmezzz

Orijinalden alıntı: dombiistanbul

arkadaşlar yavrulardan birine yuva buldum bostancıda yuva olucak kişi. gitme imkanım inanın yok.. ulaştırabilicek biri var mı acaba. acil yardım edin bana nolur :(

barınaga yarın giderlerse , belki ben gelebilirim onunla

oya abla canım çok skıın şimdi yavruyu teslim edicek biri lazım benm dersim var gidemyrm. dilarannda öle. bide bişey sorucam şmdi yardm etmek isteyenler var. hatta birçok kişi. telefonlarım susmuyo. yanlız ben elden teslm edilmesi taraftarıyım giden yardmlar sende gördün pek ilgilenmiyolar bzm gbi ne gidiyosa elden düzeltmek lazm bişeyleri. barınağın adresini vermekistemyrm kargoyla göndermek istyolar. napıyım nherkese dönücem size dedim..

kapı kapı gidip bağışda toplama durumumuz yok. şu sultangazi için bir grup oluşturup. araç sıkıntısı olmayan biri bağışları götürür bizde temzleğe ve düzenlemeye gidersek.. sorun halledilir.

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 01:32
izmirizmir

İkinci bulusmaya kadar yardimlari kendi elimizde toplayip bekletelim servis isini ayarlamaya calisiyorum o zaman cok rahat ederiz her turlu seyide kendi elimizle hallederiz.

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 01:33
pekmezzz

Orijinalden alıntı: izmirizmir

İkinci bulusmaya kadar yardimlari kendi elimizde toplayip bekletelim servis isini ayarlamaya calisiyorum o zaman cok rahat ederiz her turlu seyide kendi elimizle hallederiz.

tatlım ama ölümler çoğalıcak. cuma günü hava daha da soğucakmış..

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 01:38
dombiistanbu...

arkadaşlar yavrulardan birine yuva buldum bostancıda yuva olucak kişi. gitme imkanım inanın yok.. ulaştırabilicek biri var mı acaba. acil yardım edin bana nolur :(

oya abla canım çok skıın şimdi yavruyu teslim edicek biri lazım benm dersim var gidemyrm. dilarannda öle. bide bişey sorucam şmdi yardm etmek isteyenler var. hatta birçok kişi. telefonlarım susmuyo. yanlız ben elden teslm edilmesi taraftarıyım giden yardmlar sende gördün pek ilgilenmiyolar bzm gbi ne gidiyosa elden düzeltmek lazm bişeyleri. barınağın adresini vermekistemyrm kargoyla göndermek istyolar. napıyım nherkese dönücem size dedim..

kapı kapı gidip bağışda toplama durumumuz yok. şu sultangazi için bir grup oluşturup. araç sıkıntısı olmayan biri bağışları götürür bizde temzleğe ve düzenlemeye gidersek.. sorun halledilir.

yavruyu sahiplenecek olan gitmek istemiyor mu oraya biraz aydınlatırmısın olayı

sua an da ufo haricinde baska yardım ihtiyacları yok gibi, belki bir de yer kaplama malzemesi, eger elinde baska yardımlar mamalar varsa baska yerlere de goturebilirsin
adrese eger ısıtıcı gonderecekse gondersen hayırsever, bunda ben sıkıntı olmaz diye dusunuyorum,

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 02:03
balkaymagim

ayten hanımın telefonunu aldınızmı o yardımcı olabilir aslında

18 Aralık 2012 00:04 tarihinde düzenlenmiş. | Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 13:23
pekmezzz

sua an da ufo haricinde baska yardım ihtiyacları yok gibi, belki bir de yer kaplama malzemesi, eger elinde baska yardımlar mamalar varsa baska yerlere de goturebilirsin
adrese eger ısıtıcı gonderecekse gondersen hayırsever, bunda ben sıkıntı olmaz diye dusunuyorum,

yavruyu isteyen kızın ayağında sorun var. kırılmış sanırım tam bilmiyorum. bi an önce getirirseniz iyi olur ölmeden dedi ki haklı..

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 13:39
dombiistanbu...

yavruyu isteyen kızın ayağında sorun var. kırılmış sanırım tam bilmiyorum. bi an önce getirirseniz iyi olur ölmeden dedi ki haklı..

istersen goturebilirim, ama nasıl olacak nufus fotokopisini faksla gonderebilir mi volkan
beye, hangisini istiyor bebeklerden mavi polara sarılı olan mı hangi resimdekini istiyor.

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 16:53
izmirizmir

arkadaşlar ben bize ciddi miktarda yardım verebilecek bir kişi buldum ocak ayında bize güzel bir bağış yapacak sanırım barınağın her ihtiyacını karşılayabilecek bir bağış. bu yer kaplamalarıyla ilgili araştırma yapmam gerek bu konuda bilgisi olan lütfen bana ulaşsın

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 20:55
pekmezzz

arkadaşlar 6 yavrudan 3ü melek olmuşlar bugün barınaktaydık oya ablayla.. 3 bebeği çıkarttık.. acilen süt anne arıyoruz ilanda açıcam.. bunun dışında bir beden daha büyük olan yavrulardan da bir tane çıkarrtık yuvanın kalıcı olduğu kesin değil ona da yuva ilanı açıcam.. dilarada bizlere iyi bir haber verdi yazdığı için bizim için ciddi bir miktar olan bir bağış alındı.. onun için yapılası gerekenler konusunda fikirlere ihtiyaç var.. son durum bundan ibaret..kalan yavrularda ölüm tehlikesi var.. hatta ölücekler.. ne kadar kurtarırsak o kadar iyi.. lütfen destek 3 5 kişiyle olucak iş değil..

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 21:22
cinnamoncook...

Beyaz bi de o en minik 2 tane mi ölmüş yoksa:( o kadr üzüldüm ki. Bu haberi alacağımızı biliyordum o soğukta:(

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

4 üye şu anda sitede. Ayrıca 895 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar