13 Haziran 2012 19:43   şikayet Et
petarkadas

Cat&Dog Dergisi bu ayki sayı içeriği
Aralık 2012

Hayvan dostlarımızla birlikte yaşamın incelikleri, beslenme, sağlık, modern yaşam ve pet kültürüne dair her şey CAT&DOG dergide. Tüm D&R’lardan satın alabilirsiniz, iPad ve iPhone’dan ulaşabilirsiniz.

Foruma katılarak dergimizin içeriğiyle ilgili öneriler yapabilirsiniz.

Cat&Dog Dergisi iki kapaklıdır, ancak içerik ortaktır.

Geçmiş Sayılar
- Cat&Dog Dergisi Mart 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Mart 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Nisan 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Nisan 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Mayıs 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Mayıs 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Haziran 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Haziran 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Temmuz 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Temmuz 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Ağustos 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Ağustos 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Eylül 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Eylül 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Ekim 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Ekim 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Kasım 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Kasım 2012 (Köpek)

19 Mayıs 2013 06:12 tarihinde düzenlenmiş. |

Gelen Cevaplar
05 Temmuz 2012 12:26
sinemre

Bu sayinizi aldim severek okurken birde icersinde maya ve kendimin oldugu resmi gorunce mest oldum, sonra ilerde birde maya hakkinda soyledIgim sozlere de yer vermeniz cok hosuma gitti. CAT&DOG ekibine cok tesekkur ederiz, bize guzel bir ani biraktiniz.
Ileride melez kopeklerin yasadigi saglik sorunlari uzerine ve en onemlisi kozmetik urunlerinin hayvanlar uzerinde test edilmemesi gerektigine dayali bir calismada derginizde yayinlarsaniz, biz hayvanseverler olarak cok memnun oluruz, bu konu ile ilgili dunya capinda yapilan kampanyalar ve turkiye de gerceklesenler ile ilgili ozel bir dosya sizin icin hazirlayabilirim. Basarilar.

Alıntı Yaparak Cevapla   

06 Temmuz 2012 02:28
labrador01

Orijinalden alıntı: ahmetcan44

Derginin gelirlerinin barınak ve benzeri yerlerle paylaşılması söz konusu mu? Bilen var mı?

aynı soruyu derginin ilk çıktığı günlerde ben sormuştum ama maalesef TIK duymadım.Bence sizede bir cevap yazmayacaklar...Bana bu konuda bir belge göstermedikleri müddetçede almayacağım.Özür dilerim bu benim şahsi kanaatim.Eğer dostlarıma bir desteği olmayacaksa kesinlikle almam...

Alıntı Yaparak Cevapla   

06 Temmuz 2012 04:44
ahmetcan44

Orijinalden alıntı: labrador01

aynı soruyu derginin ilk çıktığı günlerde ben sormuştum ama maalesef TIK duymadım.Bence sizede bir cevap yazmayacaklar...Bana bu konuda bir belge göstermedikleri müddetçede almayacağım.Özür dilerim bu benim şahsi kanaatim.Eğer dostlarıma bir desteği olmayacaksa kesinlikle almam...

Böyle bir şey yoksa kapıdan içeri sokmam. Kendi kendine çalıp oynayan dergi çöplüğünün büyümesine katkı sağlayacak değilim. Benim gibi düşünenleri görmek güzel. :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

06 Temmuz 2012 19:49
bora06

güzel kız

Alıntı Yaparak Cevapla   

07 Temmuz 2012 01:31
zz

Derginin içeriği gayet güzel çok beğendim. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi gelirin sokak hayvanları adına yapılmasının daha makul olacağını düşünüyorum.

Alıntı Yaparak Cevapla   

07 Temmuz 2012 01:44
labrador01

Orijinalden alıntı: pasaseker

Orijinalden alıntı: catdogdergi

Orijinalden alıntı: gecethelab

satışından sokak köpeklerine barınaklara vs. yardım yapılıyor mu?

Sayin okurumuz oncelikle duyarliliginiz icin tesekkur ederiz. CAT&DOG dergisi 5. Sayisinda olup onumuzdeki aylar icerisinde barinaklar ile ilgili cok ciddi yardim projelerine imza aticaktir. Saygilarimizla...
bb
Bu cevap şimdilik benim için tatminkar oldu ama takipçisi olacağım.Teşekkür ederim.

Alıntı Yaparak Cevapla   

07 Temmuz 2012 20:16
yorks

Temmuz Ayında www.yorkshiretr.com ve Yorkshire Türkiye Festivali'de var !... Cat&Dog'a teşekkür ederiz...

Alıntı Yaparak Cevapla   

08 Temmuz 2012 13:26
bugrak

Aylık abonelik nasıl oluyor. Her ay paramı yatırmamız gerekiyor yoksa yıllıkmı verilmesi gerekiyor. Bilgi verirmisiniz?

Alıntı Yaparak Cevapla   

09 Temmuz 2012 14:24
aihsant

Cat&Dog magazine?.
Kedi ve köpek haberleri denilse fazla mı banal oluyor acaba?.
Türkçenin, dilimizin derdine kim düşecek?.

Alıntı Yaparak Cevapla   

09 Temmuz 2012 14:33
pallas

Orijinalden alıntı: aihsant

Cat&Dog magazine?.
Kedi ve köpek haberleri denilse fazla mı banal oluyor acaba?.
Türkçenin, dilimizin derdine kim düşecek?.

Alıntı Yaparak Cevapla   

Bu forum konusu cevaplara kapalıdır.

Sitede Gezenler

19 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar