13 Haziran 2012 19:43   şikayet Et
petarkadas

Cat&Dog Dergisi bu ayki sayı içeriği
Aralık 2012

Hayvan dostlarımızla birlikte yaşamın incelikleri, beslenme, sağlık, modern yaşam ve pet kültürüne dair her şey CAT&DOG dergide. Tüm D&R’lardan satın alabilirsiniz, iPad ve iPhone’dan ulaşabilirsiniz.

Foruma katılarak dergimizin içeriğiyle ilgili öneriler yapabilirsiniz.

Cat&Dog Dergisi iki kapaklıdır, ancak içerik ortaktır.

Geçmiş Sayılar
- Cat&Dog Dergisi Mart 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Mart 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Nisan 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Nisan 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Mayıs 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Mayıs 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Haziran 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Haziran 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Temmuz 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Temmuz 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Ağustos 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Ağustos 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Eylül 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Eylül 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Ekim 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Ekim 2012 (Köpek)
- Cat&Dog Dergisi Kasım 2012 (Kedi)
- Cat&Dog Dergisi Kasım 2012 (Köpek)

19 Mayıs 2013 06:12 tarihinde düzenlenmiş. |

Gelen Cevaplar
19 Eylül 2012 05:56
cakil

Orijinalden alıntı: labrador01

Orijinalden alıntı:

haklı olabilirsiniz belki de illa tahıl gerekiyordur, ancak 2 sene boyunca tahıllı sabit bir mama yedi kızım, ismini yazıp fanatiği olan 3-4 kişiyle çatışmak istemiyorum. çeşitli rahatsızlıklar yaşadı ve sonucunda mama kaynaklı olduğu ortaya çıktı. sütten ağzı yanan misali uzak duruyorum artık. sonuçta herkes kendi köpeğine yarayan/yaramayan mamayı bilir, ona göre tercih yapar. artık markadan ziyade, yarayıp yaramadığına, zarar verip vermediğine bakmak lazım diye düşünüyorum. hiç bir mamanın gözü kara savunucusu değilim, ancak tahıllı olan bir mamanın gözü kara düşmanıyım. her tahıllı mama aynı etkiyi yaratacak olmayabilir ama kızımı deneme tahtası yapamam.

Bence yazdığınız şu söz çok doğru "SONUÇTA HERKES KENDİ KÖPEĞİNE YARAYAN YARAMAYANI BİLİR ONA GÖRE TERCİH YAPAR" aslında işin özü bu ben tahılı olan fakat et ağırlıklı mama tercih ediyorum artık hiçbir markanın savunucusu değilim sadece can dostum için doğru olanı seçmeye çalışıyorum.Bence sizinde dediğiniz gibi herkes kendi can dostu için doğru seçimi yapmalı...

Ben de katılıyorum, herhangi bir mama illa ki her köpek veya kediye iyi gelecek değil. Bu A maması için de geçerli B maması için de geçerli.

Öte yandan kaliteli malzemeler, iyi bir içerik, dengeli bir dağılım bir mama da genel olarak dikkat etmemiz gereken şeyler.

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda sayfasında kurallar ve yöneticiler hakkında bilgi bulabilirsiniz.
----------------------------------------------

Alıntı Yaparak Cevapla   

21 Eylül 2012 00:49
wolf1

Orijinalden alıntı: cakil

Orijinalden alıntı: labrador01

Orijinalden alıntı:

haklı olabilirsiniz belki de illa tahıl gerekiyordur, ancak 2 sene boyunca tahıllı sabit bir mama yedi kızım, ismini yazıp fanatiği olan 3-4 kişiyle çatışmak istemiyorum. çeşitli rahatsızlıklar yaşadı ve sonucunda mama kaynaklı olduğu ortaya çıktı. sütten ağzı yanan misali uzak duruyorum artık. sonuçta herkes kendi köpeğine yarayan/yaramayan mamayı bilir, ona göre tercih yapar. artık markadan ziyade, yarayıp yaramadığına, zarar verip vermediğine bakmak lazım diye düşünüyorum. hiç bir mamanın gözü kara savunucusu değilim, ancak tahıllı olan bir mamanın gözü kara düşmanıyım. her tahıllı mama aynı etkiyi yaratacak olmayabilir ama kızımı deneme tahtası yapamam.

Bence yazdığınız şu söz çok doğru "SONUÇTA HERKES KENDİ KÖPEĞİNE YARAYAN YARAMAYANI BİLİR ONA GÖRE TERCİH YAPAR" aslında işin özü bu ben tahılı olan fakat et ağırlıklı mama tercih ediyorum artık hiçbir markanın savunucusu değilim sadece can dostum için doğru olanı seçmeye çalışıyorum.Bence sizinde dediğiniz gibi herkes kendi can dostu için doğru seçimi yapmalı...

Ben de katılıyorum, herhangi bir mama illa ki her köpek veya kediye iyi gelecek değil. Bu A maması için de geçerli B maması için de geçerli.

Öte yandan kaliteli malzemeler, iyi bir içerik, dengeli bir dağılım bir mama da genel olarak dikkat etmemiz gereken şeyler.

evet içerik kalitesi..tahıl kullanılacaksada..kalitelisi ve organik olanı kullanılmalıdır..az miktarda ..

Alıntı Yaparak Cevapla   

27 Eylül 2012 21:43
kujununinsan...

şimdi baktım siteye, açılmış. fiyatlara gelince 13,5 kilosu 189,5. aşağı yukarı n&d ile aynı fiyatta. ancak şu an içerik yazmıyor. yüzde bilmem kaç şu, et, met vs. yazmıyor yani.

Alıntı Yaparak Cevapla   

30 Eylül 2012 22:48
patipek

oldukça faydalı bir dergi bence

Alıntı Yaparak Cevapla   

02 Ekim 2012 14:43
benimo

Ben ipadde bulamıyorum uygulamasıı xs

Alıntı Yaparak Cevapla   

11 Ekim 2012 22:57
yorks

Pucca Lara Royal Yorks bu ay kapaktalar :))

Alıntı Yaparak Cevapla   

23 Kasım 2012 13:27
basakkaskale...

nasıl üye olabilirim

Alıntı Yaparak Cevapla   

16 Aralık 2012 20:39
kopukprenses

NEREDE SATILIYOR?????

Alıntı Yaparak Cevapla   

17 Aralık 2012 14:55
kopukprenses

ok ....çok teşekkürler....

Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Aralık 2012 02:06
mayamiya

Dergide karışık sahiplendirme ilanlarına yer verilebilir. Ben iki sayı okumuştum, o zaman yoktu belki şimdi vardır gerçi :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

Bu forum konusu cevaplara kapalıdır.

Sitede Gezenler

5 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar