05 Aralık 2015 15:26   şikayet Et
dnamaker

Şikayet kutusu
Sitemizin güvenilirliği, içerdiği geniş bilgi tabanı ve sunduğu ücretsiz sahiplendirme olanakları nedeniyle her geçen gün daha da artan üye sayımızla birlikte sahte üyeliklerde de artış görülmektedir. Bu da başta sahte sahiplendirme ilanları olmak üzere, pek çok kural ihlalini de beraberinde getirmektedir.

Petarkadaş, dürüstlük ve karşılıklı saygıya dayalı gerçek dostlukların kurulduğu bir yardımlaşma ve bilgi paylaşım sitesidir. Buna aykırı amaç ve davranışlar içerisinde bulunanları önleyebilmemiz, ancak üyelerimizin destek ve yardımlarıyla mümkündür.

Sitemizde karşılaştığınız her türlü kural ihlalini veya ortak ilke ve amaçlarımıza aykırı davranışları "şikayet et" seçeneğini kullanarak ya da dilerseniz bu konu içerisinde paylaşarak yöneticilerimize bildirebilirsiniz.

Kuşkulandığınız ama emin olamadığınız durumları özel mesajla yöneticilerimize ilettiğiniz takdirde, en kısa zamanda incelenerek yine özel bir mesajla size cevap verilecektir.

Yöneticiler Sayfası..

Pet Arkadaş twitter sayfası..
Pet Arkadaş instagram sayfası..
Pet Arkadaş foursquare sayfası..
Pet Arkadaş facebook grup sayfası..
Pet Arkadaş facebook beğen sayfası.. 

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.

(5 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
19 Ocak 2017 07:56
pasa66

SAYIN SİTE YÖNETİCİLERİ PETBULA İLAN EKLEMİŞTİM.NEREDEYSE 2HAFTA  GEÇMESİNE RAĞMEN HALA YAYINLANMADI.YAVRULAR SAHİPLENDİRİLEMİYOR.LÜTFEN BİRİLERİ İLGİLENSİN ARTIK.

19 Ocak 2017 06:56 tarihinde düzenlenmiş. | (2 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

19 Ocak 2017 10:09
arifmeydan

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum resimsiz ve inandırıcılığı olmayan gerçek dışı ilanlar yayınlanmıyor, bir ilanı 15 kere resimsiz şekilde açan kullanıcılarında ilanları yayınlanmıyor site kurallarına uygun ilanlar açmanızı tavsiye ederim..sizin ilanınız incelenecek.

Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Alıntı Yaparak Cevapla   

19 Ocak 2017 10:14
arifmeydan

Birçok kere uyarı gönderiyoruz ,şifrenizi kimseye vermeyin paylaşmayın diye, bazı kullanıcılar şifrelerini dolandırıcılara veriyorlar daha sonra açılmış olan ilanlarını dolandırıcılar yeniden düzenliyor bizimle alakalı bir durum değil.

Sizlerinde bizlere yardımcı olması gerekiyor petarkadas.com yöneticisi sizi arayıp ilan için şifre istemez savcılıkla tehdit etmez zaten her şeyi kendi panelimizden yapabiliyoruz. Yakında daha sıkı düzenlemeler gelecek bu sıkıntıda ortadan kalkacak.

Petarkadaş Yöneticisi

Alıntı Yaparak Cevapla   

19 Ocak 2017 15:56
remennik

Köpeğim kaybolmuştu.İlan verdim.Yazım kurallarına uygun,oldukça açıklayıcı bir ilandı.Yayınlanmadı.Köpeğim bulundu.İlan aktif olmadı.Gerek kalmadı.

(2 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

19 Ocak 2017 17:23
pasa66

Orijinalden alıntı: remennik

Köpeğim kaybolmuştu.İlan verdim.Yazım kurallarına uygun,oldukça açıklayıcı bir ilandı.Yayınlanmadı.Köpeğim bulundu.İlan aktif olmadı.Gerek kalmadı.

İlanım yazım kurallarına uygun yazıldı sayın Remennik.Fotoğraf eklendi ve neredeyse 2 hafta oldu.1 hafta kadar önce ameydan isimli site yöneticisinden msj geldi incelenecek diye ve hala incelenmesini bekliyorum.İncelensin nerede nasıl hata yapıldıysa geri dönülsün düzeltelim tekrar verelim ilanı.4 küçük yavru kaldı.4 tanesi büyük uğraşlar sonucu sahiplendirildi.Bu kadar zor olmamalı bu sitede son zamanlarda mağduriyeti artan pek çok üye var.Ben yavrular için üzüntüdeyim.Sonları buradaki barınak olmasın diye uğraşıyorum ayrıca yavrular bana ait değil bi arkadaşımızın.

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

19 Ocak 2017 21:09
puppy730

Yönetici sayısı yetmiyor mu acaba? Eğer yetmiyorsa burada yıllarca insanlara ve size yardımcı olmaya çalışan üyeler var (Kendi adıma konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın. Yeniyiz biz.)
Belki bazıları yardımcı olur size yönetici olarak seçseniz? Bu forumda size yardım edebilecek aklı başında bir sürü insan vardır herhalde. Forumları incelediyseniz (çoğu foruma cevap yazıyorlar.) kimlerden bahsettiğimi anlamışsınızdır diye düşünüyorum. Bu arkadaşlardan olmasa bile bence yönetici sayısı az. Ya da fazla ama çoğu ilgilenmiyor.

19 Ocak 2017 21:27
smoon

http://www.petarkadas.com/petbul/ilan-disi-scotty-fold-umuza-british-shorthair-ariyoruzbeypazari-ankara

Bu eş arama ilanı neden onay alıp petbulda yayınlanıyor? Petbul'da eş aramak yasak değil mi?

19 Ocak 2017 23:39
smoon

Yönetim ilanı silmeyince yeni ilan açmayıp var olan ilan üzerinde ırk, şehir ve fotoğraf değişikliği yaparak insanları dolandırmaya devam ediyor. Muhtemelen asıl kullanıcının şifre bilgileri çalınmış.
http://www.petarkadas.com/petbul/ilan-cok-ama-cok-acil-kalici-yuva-aranmaktadir-lutfen-yardim-edin-ankara

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ocak 2017 14:35
pasa66

Sn AMEYDAN ilan yayınlanmış.Çok teşekkür ederim...

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ocak 2017 18:00
panpo

yönetime destek amaçlı vereceğiniz her göreve açığım bilginize

(6 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

1 üye şu anda sitede. Ayrıca 720 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar