19 Temmuz 2019 12:15   şikayet Et
petmezarligi

Evcil Hayvan Mezarlığı
Merhaba sevgili hayvan severler,

Başlığı umarım doğru alana açmışımdır. Bizler evcil hayvanları vefat edenlere mezar hizmeti vermeye başladık.

Evcil hayvanımız vefat ettiğinde yaşadığımız sıkıntılara çözüm olması ve herkesin çok sevdiği hayvanının anısına saygısını huzur içinde gösterebilmesi için İstanbul Pet Mezarlığını kurduk. Vefat eden evcil hayvanlarımızın burada defin ve cenaze işlemlerini yapıyoruz. Tamamı üniversite mezunu ve her şeyden önce hayvan sevgisine sahip, empati yapabilen bir ekibimiz var. Vefat eden evcil hayvanımızı evinizden, veterinerden nerede vefat ettiyse oradan gelip teslim alıyoruz. Saat kaç olursa olsun geliyoruz. Herhangi bir kokma, çürüme endişeniz olmasın. Bu konuda son derece hassasız. Ekibimiz eğitimli, ekipmanlarımız bu işe uygun. Amacımız evcil hayvanlarımıza son yolculuklarında  huzurlu bir istirahat mekanı sağlamak ve bu üzüntülü anınızda yanınızda olabilmek.

Mezar yerimiz 7/24 ziyarete açıktır. Ailenizle, çocuklarınızla gelip vefat eden evcil hayvanınızı ziyaret edebilirsiniz. Genelde İstanbul'dan gelen evcil hayvan yakınlarımız var ama İstanbul dışında yakın çevre illerden de gelip teslim alıyoruz. Kimseyi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Evcil hayvanlarımıza mezar yeri, mezar taşı, düzenli mezar bakımı çiçek ekimi gibi hizmetlerimizde var. 

Bizi ve hizmetlerimiz daha yakından incelemek ya da bilgi almak isterseniz, arayabilir ya da sorularınızı sorabilirsiniz.


19 Temmuz 2019 18:01 tarihinde düzenlenmiş. |

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

2 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar