14 Nisan 2013 17:42   şikayet Et
gulsh

Köpeğimi gezdirirken çevreden gelen tepkiler?
Arkadaşlar köpeğinizi gezdirirken kavga ettiğiniz insanlarla napmamız gerekir bir fikri olan var mı bugün başıma gelenleri anlatıyım cookieyle yürüyüşe çıkmıştık köpek çimenlik yolun kenarındaki yere tuvaletini yapmak için çıktıkı önümüzdeki adam sopayla üzerimize yürüdü burası çöplük mü git başka yere diye zor kurtuldum hemen polisi aradım böle bi olay yaşadım adam burda gelin diye 2 polis arabası geldi durumu anlattım biz onun için gelmedik başka işimiz var burda dedi bnm çağırdığım arabayı beklerken adam o polisleri görünce kaçtı tabi bnde bişi yapamadım bundan öncede 3 tane genç 18 yaşlarında çocuk parkta kukiyi gezdirirken kukiyi korkuttular ve yumruk attı bitanesi bn kukiyi savunuyım derken bnada taş atmaya başladılar yoldan geçen insanlarda tabi insan mı bilmiorum artık hiç bişi yokmuş gibi veçip gittiler polisi aradım tekrar tabi yine gelene kadar gittiler ailemi aradım artık korkudan elim ayağım tutmuyodu. Ama bişi yapamadık hayır etrafımda 8 tane park var kocaman hepsinde köpek girmek yasak tabelası var ama etrafı açık sn nasıl bi gerizekalısınki bnim köpeğimi uzak tutabiliosun sahipli köpekleri amasokak köpeklerini napıcan onları nasıl uzak tutçan madem yasak bir çit çevirde sokak köpeğini uzak tut anca bu yolla sahiplileri uzak tutarsın hadi bunuda geçtim bomboş yere yolun yanındaki çimenlik yere burayada laf ediosunuz e bn napıyım anca ufak köpeği olana veya kızlara gücünüz yeter zaten nasıl bi zihniyet toplum anlamıyorum!

19 Temmuz 2014 18:56 tarihinde düzenlenmiş. | (2 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
06 Kasım 2014 20:42
can1905

Orijinalden alıntı: bademsarp

bademin sol ön ayagı yere basmıyor gençlik hastalıgı geçirmiş küçükken kızım :( gezdirirken resmen çoğu kişi sakatmı neyi var diye soruyor artık gına geldi içim dahada acıyor. bu yuzden gezdirmek gelmiyor içimden :(
sizde herkese açıklama yapmayın sakat değil tarzı boyle deyip geçin sokakta baktığım 3 bacaklı bir köpek var kendi kopeklerimden çok onunla dolasiyorum çünkü nereye gitsem besimde kanguru gibi gayette sevimli bence :)

Alıntı Yaparak Cevapla   

12 Kasım 2014 15:47
faltundal

Benim en çok karşılaştığım durum, - Cinsi ne bunun?

Bende duruma göre sallıyorum, bi keresinde tibet mastifi dedim adam yanındakine - O ne la !!!

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

8 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar