17 Temmuz 2014 19:45   şikayet Et
ugureces

Köpek gezdirirken karşılaştığınız tepkiler?
Merhaba kopek gezdiriken karşılaştığınız tepkileri yazarmisiniz

ilk once ben:) ;

-Aaa golden a bak(kopegin cinsi cocker)

-Çocuğum işletme şuraya su iti

-Saldirirmi? (Kafasinda bir sebepten dolayi yakalik vardi o gezdirdigim cocker in)
Yine kafasinda yakalik varken;
-Isirmamasi için takmislar galiba...

-At onu hastalik bulaşır

ben genelde cevap vermiyorum sizin cevaplarinizi bekliyorum

03 Ekim 2015 01:47 tarihinde düzenlenmiş. | (10 kişi bunu patiledi.)

Gelen Cevaplar
18 Kasım 2015 17:46
krms

Sahilde yürüyüş yaptığımız esnada yanımıza yaklaşan orta yaşlı, hafif kilolu hanımefendi ile girdiğimiz diyalog şu oldu;

B: ben  H: Hanımefendi

H- İyi günler beyfendi
B- İyi günler..
H- Sakıncası yoksa cinsini öğrenebilir miyim?
B- Tabi ki, Labrador
H-Tahmin ettiğim gibi maşallah çok şirin
B- Teşekkürler
H- Sakıncası yoksa sevebilir miyim?
B- Tabi tabi buyrun.

O sırada el Ares'in alnına uzatılır ve gümbürtü kopar...Bizim deli oğlan karşıdan gelen başka bir köpeğe kitlenip aniden öfkelenince, az önceki kibar insandan eser kalmadı diyebilirim :)

H- Allah belanı versin seninnn. AAaaaa Aaaaaa (bağırma efekti) Böyle vahşi köpekleri dışarı salıyorsunuz, bizi tehlikeye sokuyorsunuz
B- (Anlamsızca bakıyorum) 
H- Size güvenip köpeğinizi sevdim ve sonuca bakın! Köpeğiniz elimi koparmaya çalıştı.
B- Dayanamayıp kahkaha attım :)
H- ................ (küfür ediyor tabi bu esnada)
B- Bitti mi?
H- Bitmedi... All.... ... ..
B- İyi günler hanımefendi. Bence bir sağlık ocağına falan gidin. Salyası elinize geldi. Akşama köpürmek istemezsiniz heralde?

Son önerimden sonra suratı bembeyaz bakakalan muhattapım ile restleşerek bakıştıkdan sonra oradan uzaklaştık.
Bilemiyorum belkide hatalı olan ben olabilirim. Daha dikkatli olmam gereken hususlar olabilirdi fakat karşımdaki insanında bu kadar sert ve ağırt eleştiriler yapması açıkcası bana biraz garip geldi. Çok sağlıklı bir insanın göstereceği reaksiyonlar olmasa gerek..

18 Kasım 2015 16:47 tarihinde düzenlenmiş. | (1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

18 Kasım 2015 18:06
msahlk

Kırma bu :) nereden biliyorsa :D safkan Rottweilerıma diyorlar.

Alıntı Yaparak Cevapla   

21 Kasım 2015 18:56
4pets1mom

Guncel😁😁

Alıntı Yaparak Cevapla   

22 Kasım 2015 14:08
majer

yıllar önce evde golden besliyordum ilk köpek deneyimimdi ve 2 sene baktım harika birlikteliğimiz oldu tabi yanlışlarımda oldu neyse.Oturduğum yerde çok yakın tanıdıklarım bana küçümser bakışlar atmaya başladılar :) daha sonra köpeği dışarı çıkarıp gezdirirken aynen şu sözleri duydum koskocaman adamsın işin gücün yok mu hayvanlarla uğraşıyorsun cıks cıks sözleriyle bitirdiler :) inanın bende artık harbiden gezdirmeye çıkarırken tribe giriyordum.Sonra köpeği sahiplendirdim üniversite kazanınca.Ancak bana koskocaman adamsın diyen yakın tanıdıklarımdan biri evine terrier cinsi köpek aldı ve inanırmısınız sabah akşam köpeğini anlatıyor yok şöyle yapıyor yok böyle yapıyor :) ama ben köpeğe ayıp olmasın ona saygısızlık olmasın diye sesimi çıkarmamıştım :) şimdi bile  2 tane açk var gezdirmeye çıkarken yine aynı sözlere,aynı bakışlara maruz kalıyorum.Aslında onlarda haklılar evimin önünde 3 kedi evimde 3 kuş ve çiftlikte 2 köpek birden olunca kıskandılar :D

Alıntı Yaparak Cevapla   

16 Ağustos 2016 12:26
panpo

parkta kızım çişini yaptı malum dişi oturarak yapıyor boşuna oksijen tüketen bir iki ayaklı almamı istedi açıkladım anlamadı köpeğim o kadar kıymetliyse apartman bahçelerinde gezdirecekmişim :))) çişi nasıl alayım göster alayım diyorum error verdi 

bıktım yemin ederim densizlerle uğraşmaktan içim şişti

16 Ağustos 2016 12:27 tarihinde düzenlenmiş. | (4 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

16 Ağustos 2016 13:27
panpo

Orijinalden alıntı: hazalsu

Orijinalden alıntı: panpo

parkta kızım çişini yaptı malum dişi oturarak yapıyor boşuna oksijen tüketen bir iki ayaklı almamı istedi açıkladım anlamadı köpeğim o kadar kıymetliyse apartman bahçelerinde gezdirecekmişim :))) çişi nasıl alayım göster alayım diyorum error verdi 
bıktım yemin ederim densizlerle uğraşmaktan içim şişti

bizim kendi bahçemizde çişini yaptı diye sıkıntı çıkarmaya çalışmışlardı. Hani yaz günü zaman zaman kokabiliyor diye de ben hep arkasından su döküyorum çişini yaptığı yere. insanları anlamak mümkün değil :)

bu durumda ben bir tane at birde at arabası alayım bari :)))) 
zaten kedi mamaları bir sürü su koca sırt çantasıyla çıkıyorum her çişe su dökeceksem resmen at arabasıyla çıkmam lazım :)))

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

16 Ağustos 2016 15:06
evansece

Geçen gün iskenderuna gitmek gerekti korsani da götürdüm çocuk değişik yerler görsün diye 😅 sahilde oturduk sonra banklara oturduk kadının biri de yanımıza oturdu korsan da onu koklamak için yaklaşınca çek şu köpeğini pistir simdi eve gidince namaz kilacam ben dedi bende siz dışarda giydiğiniz yere sürünen giysiyle namaz kilıyorsanız asil pis olan sizsinizdir benim köpeğimin eve her girişinde ayakları karni silinir dedim yeni nesil çok terbiyesiz dedi gitti 😃
Bide şey var korsanı sabah gezdirdigim yerde bir apartmanın otoparkı var aslında otopark değil de adamlar orayi öyle kullanıyor, yanında da yesillik bir yer var her sabah oraya götürürüm diğer köpek sahipleri de oraya götürüyor belki karşılaşırız oynarlar diye bir tane adam var her gördüğünde çek şu köpeğini getirme buraya pisletiyorsunuz burayı diyip duruyor bizlere ( bunun diyen adam da çöpünü çöpe götürmeye üşenip sozde otopark girişine bırakan biri) ben de yaşımı göstermediğim icin bayağı yüklendi geçen, en son dayanamadım su ana kadar saygi sinirini asmadim guzel güzel kaka posetini gosterdim size ama burası sizin değil hadi apartmanca burayı belediyeden satın almış olsanız bile burası paylı mülkiyete girer en fazla yüzde 3luk kısmı sizindir o kısmında neresi olduğunu bilmiyorsunuz eğer apartmandan imza toplar getirirseniz uyarım ama gidip tek tek sorarim siz mi imzaladıniz diye sahte imzanın sonuçlarını bildiğinizi düşünüyorum dedim giderken de dönüp bu 3 oluyor dedim üçünde de şahidim vardı bu durum biraz daha olursa hakkınızda şikayette bulunacağım rahatsız ediyor diye dedim sonra bir daha adamla karşılaşmadık karşılaşınca ne olacak merak ediyorum

16 Ağustos 2016 15:11 tarihinde düzenlenmiş. | (2 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

17 Ağustos 2016 16:11
yogininannes...

Sokaktaki genç kızların ya sevmek için çığlık atarak gelmesi yada çığlık atarak kaçması ayyyy diye irkilip diğer kaldırıma kaçanlar ayıplayan teyzeler ısırırmı safkanmı diye soran mahhalle gençleri bu nasıl köpek gibi saçma tepkiler garip garip bakanlar arada ama az cıkan sıcak kanlı hayvan severler hiç birşey demeden köpeği sevmek için saldıranlar gezdirmek isteyenler resim çekilenler böyle gidiyor işte 😂

Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2016 02:15
4pets1mom

Orijinalden alıntı: yogininannesi

Sokaktaki genç kızların ya sevmek için çığlık atarak gelmesi yada çığlık atarak kaçması ayyyy diye irkilip diğer kaldırıma kaçanlar ayıplayan teyzeler ısırırmı safkanmı diye soran mahhalle gençleri bu nasıl köpek gibi saçma tepkiler garip garip bakanlar arada ama az cıkan sıcak kanlı hayvan severler hiç birşey demeden köpeği sevmek için saldıranlar gezdirmek isteyenler resim çekilenler böyle gidiyor işte 😂
her seye alıstımda o hıc bır sey demeden saldıranlara alısamıyoruz hele puki napacagını bilemiyor 😂😂 aramızda kalsın puki yanımda degılken hele uzun sure(3 saat gibi bir süre bence gayet uzun 😂) ayrı kaldıysak bende onlardan birine dönüşüyorum 😂😂😂😂

(1 kişi bunu patiledi.) Alıntı Yaparak Cevapla   

20 Ağustos 2016 04:08
altinkizcaki...

benim karşılaştığım sorularda:

+adı ne
-Çakıl
+kaç yaşında
-2 yaşında
+cinsi ne
-golden
+aaa golden mı buuuu?
-övöt
+şu iti salınık gezdirme bak, saldırır maldırır sağı solu belli olmaz zincirini tak şunun. (daha yeni oldu bu olay 1-2 hafta önce ve bunu yaşlı bir teyze söylemişti ve baya yaşına başına bakmadan laf dalaşına girmiştim)
-o zaman size de bir tane tasma takıp dolaştırsınlar. ayrıca insanların asıl sağı solu belli olmuyor haberlere bak biraz cinnet geçirip cinayet işleyen benim kızım mı yoksa insanlar mı?. (evet dedim pişman değilim, çünkü it-köpek tarzı söylemlerden haz etmem ben bile adını bilmediğim canlardan bahsederken can, arkadaş, bebiş, yavru, o derim. insanlığı benim kızımdan öğrenecek 2 ayaklılar var şu dünyada)

Alıntı Yaparak Cevapla   

Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

33 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar